بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که برای فصل آینده، حفظ کادرفنی و همین‌طور جذب بازیکنان مدنظر گل‌محمدی باید اولویت مدیران باشگاه باشد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که برای فصل آینده، حفظ کادرفنی و همین‌طور جذب بازیکنان مدنظر گل‌محمدی باید اولویت مدیران باشگاه باشد. فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی پرسپولیس در فینال جام حذفی مقابل استقلال اظهار داشت: کادرفنی پرسپولیس مثل دربی برگشت، آنالیز خوبی از استقلال داشتند و بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب مهدی قایدی و محمد محبی را کنترل کردند. پرسپولیس از ابتدا بازی را خیلی خوب شروع کرد و نیمه اول خیلی خوبی را پشت سر گذاشت. سرخپوشان به گل رسیدند و توپ را به نفع خودشان به خوبی به چرخش درآوردند و استقلال را مجبور کردند به همان شیوه‌ای که می‌خواهند بازی کند و عملا استقلال غیر از چند شوت از راه دور موقعیت خاص دیگری نداشت.

وی ادامه داد: پرسپولیس در نیمه دوم به یک باره افت کرد و عقب کشید و سعی در حفظ نتیجه داشت. به نظر من اگر شاگردان گل‌محمدی در نیمه دوم هم به بازی هجومی‌شان ادامه می‌دادند می‌توانستند به گل‌های بیشتری برسند. این اتفاق در چند ضدحمله سرخپوشان دیدیم و بازیکنان پرسپولیس اگر با جدیت بیشتری به دروازه استقلال نزدیک می‌شدند می‌توانستند موقعیت‌های خیلی خطرناک‌تری را خلق کنند. در نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس خیلی ساده توپ را از دست می‌دادند و به نوعی بازی را رها کرده بودند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازیکنان پرسپولیس در نیمه دوم تقریبا توپ را از دست داده بودند و استقلال کنترل بازی را در اختیار خودش گرفته بود، البته آبی‌پوشان خیلی موقعیت آن‌چنانی روی دروازه پرسپولیس ایجاد نکردند ولی مالکیت توپ را در اختیار داشتند و ساپینتو هم هرچه داشت در نیمه دوم رو کرد و به دنبال این بود که در ۹۰ دقیقه بازی را به نفع خودش تمام کند. در نهایت استقلال توانست در آخرین ثانیه‌ها روی یک ضربه ایستگاهی به گل برسد و آب سردی را روی پیکر پرسپولیس ریختند، اما سرخپوشان در دو وقت اضافه خودشان را پیدا کردند و به جای اینکه استقلالی‌ها شرایط بهتری داشته باشند، این پرسپولیس بود که پس از دریافت گل به خودش آمد و بازی بهتری به نمایش گذاشت. پرسپولیس در کل ۱۲۰ دقیقه شرایط بهتری نسبت به استقلال داشت و در وقت‌های اضافه هم مزد برتری‌اش را گرفت.

آشوبی در پاسخ به این سوال که اعتراض‌ها و در پی آن اخراج ساپینتو باعث نشد که استقلال بعد از گل تساوی نتواند به بازی برگردد و پرسپولیس از این موضوع سود برد؟ گفت: رفتارهای ساپینتو هیچ فایده‌ای برای تیمش نداشته است، اینکه بعضی‌ها بخواهند او را متعصب نشان دهند قبول ندارم، درگیری‌ها و حاشیه‌هایی که ساپینتو در طول فصل به وجود آورد به هیچ وجه نشان از هیجان و تعصب یک مربی ندارد و سرمربی پرتغالی بیشتر از همه امسال به استقلال ضربه زده است. رفتارهای ساپینتو زننده ‌و اصلا قابل قبول نیست و به نوعی باید گفت که درگیری و اعتراض در DNA ساپینتو است.

وی در پایان درباره شرایط ادامه همکاری پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی خاطرنشان کرد: به نظر من حفظ کادرفنی و همین‌طور بازیکنان مدنظر گل‌محمدی باید در اولویت مدیران باشگاه باشد. همانطور که سرمربی پرسپولیس بعد از قهرمانی حذفی گفت، شرایط پرسپولیس در فصل آینده و بویژه در لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت خواهد بود و سرخپوشان خیلی خوب باید در همه خطوط تقویت شوند و در یک شرایط خیلی خوب به آسیا بروند. شرایط پرسپولیس با حفظ بازیکنان تاثیرگذار این فصل خیلی بد نیست و فکر می‌کنم با جذب ۳-۴ بازیکن خوب شرایط پرسپولیس ایده‌آل خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.