رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بخش‌نامه و نامه جدید معاون رئیس‌جمهور را ندیدم، اما حتماً جای مذاکره هم خواهم داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بخش‌نامه و نامه جدید معاون رئیس‌جمهور را ندیدم، اما حتماً جای مذاکره هم خواهم داشت. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج پس از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی گفت: فکر می‌کنم امروز برنده واقعی مردم بودند که ۱۲۰ دقیقه بازی بانشاطی را دیدند. اگر ما در این بازی به سمت داور خارجی می‌رفتیم یک نوع عقب‌گرد و توهین به مجموعه داوری‌مان بود. ما برای سال آینده حتماً باید VAR را داشته باشیم و بعد از آن بحث بلیت‌فروشی‌مان را تنظیم کنیم. امروز هم سازمان لیگ بخش‌نامه‌ای را به همه باشگاه داد که بلیت الکترونیک باید فروخته شود و در هر ورزشگاهی هم متناسب با جایگاه‌ها باید مردم را راه بدهند.

وی در واکنش به دستور معاون رئیس‌جمهور مبنی بر عقد قرارداد ریالی با خارجی‌ها گفت: من هنوز این نامه را ندیدم، ولی شنیدم. ما فردا صبح ساعت ۸ یک ابلاغی به باشگاه‌ها خواهیم داشت و شرایط لیگ جدید را اعلام می‌کنیم که همه مطابق با قوانین است تا بتوانیم مجوز حرفه‌ای را بگیریم. اینکه گفته شده است ۱۹ بازیکن بالای ۲۳ سال برای مجوز حرفه‌ای نیست، بلکه شرایط داخلی کشورمان است و لازم‌الاجرا خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره سقف بودجه گفت: ما اگر سقف بودجه را نبندیم با باشگاه‌های ورشکسته روبه‌رو می‌شویم.

تاج درباره اینکه خارجی‌ها با توجه به بخش‌نامه جدید در فوتبال ایران نمی‌مانند، خاطرنشان کرد: هنوز بخش‌نامه را ندیدم و جای مذاکره حتماً دارد.

وی درباره انتخاب دستیار سرمربی تیم ملی تصریح کرد: دستیار خارجی هم می‌آید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.