کاپیتان پرسپولیس، چینش خط دفاع بازیکنان استقلال را عامل اصلی گلزنی‌اش در دربی ۱۰۱ دانست.

کاپیتان پرسپولیس، چینش خط دفاع بازیکنان استقلال را عامل اصلی گلزنی‌اش در دربی ۱۰۱ دانست. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید عالیشاه پس از قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: وقتی بازی به وقت اضافه می‌رود، هیجان‌ها زیاد می‌شود. بازیکنان هم خودشان را کنترل کردند و حمایت هواداران باعث شد جلو برویم. خدا را شکر شرمنده آنها نشدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در صحنه گل دوم، به قصد گلزنی به توپ ضربه زد یا خیر، تصریح کرد: ابتدا می‌خواستم توپ را به تیر اول بزنم؛ بعد با خودم گفتم به زاویه مخالف بزنم تا توپ مستقیماً وارد دروازه شود یا کسی بخواهد توپ را تبدیل به گل کند. دفاع استقلال خیلی عقب بسته شده بود. وقتی دفاع یک تیم در ضربه ایستگاهی عقب بسته می‌شود، احتمال گل شدن توپ بالاست.

کاپیتان پرسپولیس در این باره که بهتر بود جام قهرمانی سوپرجام را هم پس از دربی ۱۰۱ به پرسپولیس اهدا می‌کردند، گفت: نمی‌خواهم درباره مسائل حاشیه‌ای صحبت کنم. شاید جام را به باشگاه بفرستند یا مراسم دیگری بگیرند.

عالیشاه در مورد برخورد بد هواداران استقلال با علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه بچه‌ها زحمت می‌کشند و بیرانوند هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. این حرف‌ها قشنگ نیست و بهتر است به هم احترام بگذاریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.