رئیس کمیته جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برگزاری اولین جلسه کمیته فنی آسیا به صورت وبینار توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس کمیته جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برگزاری اولین جلسه کمیته فنی آسیا به صورت وبینار توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان درباره جلسه کمیته فنی گفت: اولین نشست این کمیته با حضور ۱۲ اعضا امروز به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه که به ریاست کوزو تاشیما، رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و دیگر اعضا برگزار شد درباره برنامه‌ها و شرح وظایف کمیته فنی آسیا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی گفت: یکی از نکات مهم در این نشست نظارت، هماهنگی و همکاری با کمیته‌های جوانان، فوتبال پایه (Grass Root) و آموزش است که تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت‌های این کمیته‌ها در کمیته فنی آسیا صورت گرفته و پس از ارائه به کمیته اجرایی AFC، به جهت تصویب و ارائه به کشورهای عضو ارسال خواهد شد.

ماجدی افزود: این کمیته یکی از مهمترین کمیته‌های AFC است که علاوه بر بررسی و تصمیم گیری فنی درباره کمیته‌های مذکور، درباره مسابقات آقایان و بانوان نیز به بحث و تبادل نظر می‌پردازد و در نهایت جمع‌بندی خود را به کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می‌کند تا تصمیم‌گیری و ادامه روند اجرای قانون درباره موضوعات مطرح شده صورت گیرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.