قهرمان زودهنگام سری A از بازی تشریفاتی‌اش در خانه بولونیا فقط یک امتیاز گرفت.

قهرمان زودهنگام سری A از بازی تشریفاتی‌اش در خانه بولونیا فقط یک امتیاز گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم سری A ایتالیا، امروز (یکشنبه) دو دیدار برگزار شد که در مهمترین بازی ناپولی قهرمان زودهنگام رقابت‌ها، در خانه بولونیا در حالی که تا بیش از یک ساعت از زمان بازی دو گل از حریف خود جلو بود؛ در پایان به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

ناپولی با گلزنی ویکتور اوسیمن در دقیقه ۱۴ پیش افتاد. مهاجم نیجریه‌ای در دقیقه ۵۴ خودش و تیمش را دو گله کرد. لوئیس فرگوسن در دقیقه ۶۳ یکی از گل‌های خورده را برای بولونیا جبران کرد و ۶ دقیقه به پایان وقت‌های معمول مسابقه نیز لورنزو دی‌سیلوستری گل تساوی را برای تیم میزبان به ثمر رساند.

به این ترتیب ناپولی برای ششمین بار در این فصل مساوی کرد و ۸۷ امتیازی شد. بولونیا هم با این نتیجه ۵۱ امتیازی شد و در رده یازدهم جدول قرار گرفت.

در بازی همزمان نبرد مونتزا و لچه با پیروزی یک بر صفر لچه خاتمه یافت. پیش از این دو بازی نیز هلاس ورونا در خانه مقابل امپولی یک - یک مساوی کرد.

امشب دو بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که در بازی نخست از ساعت ۱۹:۳۰ لاتزیو از کرمونزه پذیرایی می‌کند و در بازی دوم از ساعت ۲۲:۱۵ یوونتوس میزبان میلان خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.