سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برابر تراکتور نتیجه تاریخی گرفتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ریکاردو ساپینتو بعد از پیروزی ۷ بر ۱ استقلال مقابل تراکتور در هفته پایانی لیگ برتر گفت: درباره بازی توضیح اضافه ای نداریم. در همه موقعیت‌ها بهتر بودیم. یک نتیجه تاریخی به دست آوردیم. اجازه ندادند قهرمان بشویم. مستحق قهرمانی بودیم. شاید یک روز این اجازه را به ما بدهند!

وی افزود: به جنگیدن ادامه می‌دهیم. به تیمم افتخار می‌کنیم. بازی فوق العاده و جدی بود. باورنکردنی بود هواداران تراکتور بیش از هواداران ما بودند. باشگاه باید به این توجه کند. وقتی به شهرهای دیگر می‌رویم آنها بلیت کمتر به هواداران ما می‌دهند. نباید این اتفاقات تکرار بشود. انگار تراکتور در خانه‌اش بازی می‌کرد. از هواداران استقلال که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. از تیم حمایت کردند. کسانی هم که نیامدند شاید نیاز به استراحت دارند. امیدوارم به جام حذفی بیایند و ورزشگاه باید پر بشود. باید ظرفیت ورزشگاه در بازی با نساجی پر بشود و کسی در خانه نماند. هواداران استقلال باید بیایند و ورزشگاه را برابر نساجی پر از تماشاگر کنیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه احتمال دارد در صورت حذف از جام حذفی قراردادش تمدید نشود، اظهار کرد: این ددلاین برای حل این موضوع نیست. خلی راجع به این موضوع صحبت کرده‌ام و خسته هستم. اگر تا آن موقع حل نشود، نمی دانم چه اتفاقی می‌افتد. وقتش است که موضوع حل بشود. برای من هم باید حل بشود. باید آماده فصل بعد بشویم. وقت نداریم. باید دو ماه پیش این کار انجام می‌شد. باید این هفته مسئله حل بشود.

ساپینتو در خصوص اینکه حاضر است قهرمانی پرسپولیس را تبریک بگوید؟ تاکید کرد: نمی‌توانم. احترام می‌گذارم. بازی را بردند و احترام می‌گذارم. به همه تیم‌ها احترام می‌گذارم ولی حق دارم نظرم را داشته باشم. نمی‌توانم به تیمی تبریک بگویم که شایسته قهرمانی نبود! اگر عدالت در مسابقات بود، ما قهرمان بودیم! اگر فصل بعد بمانم، ما بهتر نباشیم و آنها بهتر باشند مشکلی نیست. این نظر من است. علیه هیچکس نیست. ما مستحق قهرمانی بودیم.

ادامه دارد...

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۱ )