بازیکن سابق قرمزپوشان تأکید کرد، نتایج در زمین رقم خورد و رقبا از پرسپولیس عقب افتادند، بنابراین اگر این تیم قهرمان لیگ برتر شود، این پاک‌ترین قهرمانی است.

بازیکن سابق قرمزپوشان تأکید کرد، نتایج در زمین رقم خورد و رقبا از پرسپولیس عقب افتادند، بنابراین اگر این تیم قهرمان لیگ برتر شود، این پاک‌ترین قهرمانی است. محمد برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برد ۴ بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی مقابل گل‌گهر در فاصله یک هفته مانده به اتمام لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس چند هفته است که شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود. گل‌گهر که تیم خوبی هم بود، در همین مسیر به پست پرسپولیسی خورد که خودش را در آستانه قهرمانی می‌بیند و بچه‌ها با ارائه نمایشی دلپذیر و مقتدرانه این تیم را پشت سر گذاشتند تا به تیم رقیب این پیغام را بدهند که پرسپولیس قصد کوتاه آمدن ندارد.

وی ادامه داد: بازی با گل‌گهر خیلی اهمیت داشت، این سه امتیاز مهمی بود که پرسپولیس در خانه گرفت و حالا باید در خانه نساجی با این تیم بازی کند. با این روندی که بچه‌ها در چند بازی اخیر داشتند و به لحاظ روحی و روانی و آمادگی تیمی در بهترین شرایط ممکن هستند، شکست نساجی هم دور از دسترس نیست. این آمادگی ذهنی پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به قهرمانی مسئله بسیار مهمی است که به آنها کمک زیادی در این هفته‌ها کرده و هرگز نمی‌خواهند امتیاز از دست بدهند.

چپ پای سابق قرمزپوشان با اشاره به حاشیه‌های اخیر گفت: هر چه می‌خواهند بگویند، مهم نیست. آنها در زمین به پرسپولیس باختند، فوتبال را واگذار کرده‌اند و دیگر حرفی نمی‌ماند. نتایج در زمین رقم خورده و قهرمانی پاک‌تر از این وجود ندارد. هر چیز دیگری که بگویند توجیه است و اصلاً کسی هم آن را نمی‌پذیرد. پرسپولیس دربی را برد، سپاهان صدر بود، خودش امتیاز از دست داد، در مقابل پرسپولیس حداکثر امتیاز ممکن را گرفت و دوباره به صدر برگشت.

محمد برزگر ادامه داد: الان سپاهان تنها کاری که از دستش برمی‌آید، این است که در یک هفته پایانی جنگ روانی درست کند، چون پرسپولیس شرایط آرمانی دارد و بباز نیست. همه چیز دست پرسپولیس است، بازی خودش را مقابل نساجی ببرد، قهرمان لیگ برتر است، حالا بقیه هر نتیجه‌ای بگیرند دیگر مهم نیست. پرسپولیس قطعاً همه تمرکزش روی کار خودش خواهد بود تا مقابل نساجی جشن قهرمانی بگیرد. من ایمان دارم که این اتفاق خواهد افتاد.

این مربی که سابقه همکاری با باشگاه پرسپولیس در تیم‌های پایه را دارد، همچنین راجع به هت‌تریک مهدی ترابی در دیدار با گل‌گهر گفت: ترابی اوایل فصل اصلاً خوب کار نمی‌کرد و انتقاد از او زیاد شده بود، اما چند هفته‌ای است که به اوج برگشته و این جدا از بُعد موفقیت فردی بازیکن، برای پرسپولیس هم یک اتفاق خیلی خوب بوده که روی نتایج هم تأثیر داشته است.

برزگر که در هفته‌های پایانی لیگ دو، به تیم اترک پیوسته بود، در این باره تصریح کرد: اترک بجنورد در آستانه سقوط بود که من در پنج هفته پایانی آنجا رفتم و هفت امتیاز گرفتیم. خدا را شکر این تیم در لیگ دو باقی ماند.

وی که به تازگی سرمربی تیم مقاومت شده است، در خاتمه اظهار داشت: سرمربی امیدهای مقاومت شدم و از ۱۵ تیر کار خود را در لیگ برتر شروع خواهیم کرد. سال گذشته مقاومت پنجم شده است و دنبال ارتقای جایگاه این تیم در لیگ این فصل امیدها هستیم. یک هفته‌ای هست که این مسئولیت را قبول کردم و از ۱۰ اردیبهشت تست‌ها شروع می‌شود و برای قهرمانی خودمان را آماده می‌کنیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )