نایب رئیس باشگاه اینتر در مورد مصاف اینتر و بنفیکا در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

نایب رئیس باشگاه اینتر در مورد مصاف اینتر و بنفیکا در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، خاویر زانتی در واکنش به مشخص شدن بنفیکا به عنوان حریف اینتر در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: تمام تیم‌هایی که در مرحله یک‌چهارم نهایی با آنها روبه‌رو می‌شوید، سخت هستند. داشتن سه نماینده از سری A در این مرحله مهم و اساسی است و ما خوشحالیم که فوتبال ایتالیا را در رقابت بزرگی مانند لیگ قهرمانان اروپا نمایندگی می‌کنیم. با دیدن قرعه‌کشی، همه ما (نمایندگان ایتالیا) شانس خوبی داریم، امیدوارم بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم.

وی همچنین با اشاره به پیروزی اینتر مقابل بنفیکا در فینال جام یوفای ۱۹۶۵ و کسب دومین قهرمانی اروپایی‌اش اظهار داشت: این دو تیم پیش از این تاریخ‌سازی کرده‌اند. وقتی به اینتر آمدم و با فاکتی، سوارز و ماتزولا صحبت کردم، آنها درباره فینال ۱۹۶۵ با من صحبت کردند.حالا نوبت ماست و امیدواریم به نیمه‌نهایی برسیم.

رئیس باشگاه اینتر همچنین در واکنش به اظهارنظر بیلی کاستاکورتا کارشناس «اسکای» که به این نکته اشاره کرد که نیکلاس اوتامندی آرژانتینی بازیکن کلیدی برای بنفیکا است، خاطرنشان کرد: موافقم، اوتامندی این را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثابت کرد. او یکی از بهترین‌ها بود. نیکلاس شخصیت و تجربه بالایی دارد. او در بازی رفت حضور نخواهد داشت و این یک مزیت برای ما به شمار می‌رود، اما باید فرای غیبت اوتامندی مراقب باشیم. مطمئناً ما برای مصاف با بنفیکا به بهترین شکل آماده خواهیم شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.