به نظر می‌رسد اتفاقات پس از حذف مقابل رئال مادرید در سال گذشته، دوباره برای لیونل مسی تکرار شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لیونل مسی از زمان پیوستن به پاری سن ژرمن نتوانسته انتظارات را از خود در این باشگاه برآورده کند اما حال پس از حذف زود هنگام‌شان از لیگ قهرمانان اروپا با ارائه یک نمایش ضعیف در مرحله یک هشتم نهایی مقابل بایرن مونیخ، بخشی از هواداران این تیم از مسی خشمگین شده‌اند. این عده از هواداران پاری سن ژرمن، مسی را مقصر شکست مقابل بایرن مونیخ می‌دانند زیرا در هر دو بازی رفت و برگشت، عملکرد خوبی از خود ارائه نداد. بنابراین یکی از اعضای کلیدی اولتراهای پاری سن ژرمن پیش از بازی این هفته‌شان مقابل رن در لیگ ۱ که یک‌شنبه در پارک دو پرنس برگزار خواهد شد، به موندو دپورتیوو اطلاع داده که قصد دارند این ستاره آرژانتینی را هو کنند. او در مصاحبه با این نشریه اسپانیایی درباره برنامه‌ای که دارند، گفت:

ما همین یک‌شنبه مسی را هو خواهیم کرد. حقوقی که او دریافت می‌کند در مقایسه با عملکردش خیلی بالا است. ما نمی‌خواهیم او در باشگاه ما بماند.

اگر هواداران پاری سن ژرمن این کار را انجام دهند، اولین بار نخواهد که لیونل مسی را هو می‌کنند. سال گذشته نیز پس از حذف مقابل رئال مادرید در همین مرحله، آن‌ها مسی و نیمار را هو کردند. گفتنی است قرارداد لیونل مسی با پاری سن ژرمن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و آینده او هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بیش‌تر بخوانید: هو شدن لیونل مسی و نیمار از سوی هواداران پاری سن ژرمن؛ ام باپه تشویق شد

با این حال آرتور پرو خبرنگار رادیو مونته کارلو، اعلام کرده هیچ‌کدام از اعضای اولتراهای پاری سن ژرمن هیچ اطلاعاتی به موندو دپورتیوو نداده است و به نظر نمی‌رسد از جانب اولتراها، برنامه ریزی برای هو کردن لیونل مسی انجام شده باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.