مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از تراکتور، حریف فردای این تیم در هفته هجدهم لیگ برتر به‌عنوان یکی از بهترین و فنی‌ترین تیم‌های ایران یاد کرد.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از تراکتور، حریف فردای این تیم در هفته هجدهم لیگ برتر به‌عنوان یکی از بهترین و فنی‌ترین تیم‌های ایران یاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمید رجبی پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل تراکتور تبریز در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: پیش از هر چیز درگذشت تعدادی از هموطنان‌مان در زلزله خوی را به تمام مردم ایران به ویژه ترک‌زبان‌های عزیز تسلیت می‌گویم. متأسفانه خیلی‌ها بی‌خانمان شده‌اند و تعداد زیادی از مردم خوی نیز آسیب دیده‌اند.

وی با اشاره به اقدام فولادی‌ها برای کمک به مردم خوی افزود: این پیشنهاد را آقای نکونام داد و سریعاً با استقبال همه مواجه شد. تصمیم گرفتیم بخش عمده پاداش دیدار برابر پرسپولیس را به زلزله‌زده‌ها کمک کنیم. البته گفتیم هر کسی دوست دارد می‌تواند مبلغ اضافه‌تری بدهد. ان‌شاءالله این مبلغ، کمک کوچکی به مردم آسیب‌دیده باشد. شنیدن این خبرها حال همه را بد می‌کند. هیچکدام از ما نمی‌توانیم شرایط مردم خوی را درک کنیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره دیدار فردای تیمش مقابل تراکتور خاطر نشان کرد: خیلی خوشحالیم که با هواداران پرشور این تیم دیدار می‌کنیم. طرفداران هم مثل آنها (هواداران تراکتور) هستند. فردا با یکی از بهترین و فنی‌ترین تیم‌های ایران بازی داریم. پاکو خمس تراکتور را متحول کرده است. بازی‌های اخیر آنها کاملاً گویا بوده و تراکتور عالی بازی می‌کند و خوب نتیجه می‌گیرد، موضوعی که انگیزه ما را برای رویارویی با آنها بیشتر می‌کند. شک نکنید بازیکنان فولاد مثل دیدار با پرسپولیس با تمام وجود به زمین می‌روند. نکات فنی لازم را به آنها منتقل کرده‌ایم و کاملاً آماده شروع مسابقه هستیم. فولاد در بازی پرسپولیس نشان داد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌خواهد هوادارانش را شاد کند. در دیدار با تراکتور هم بزرگترین انگیزه ما همین است. می‌خواهیم خوزستانی‌ها سرشان را بالا بگیرند. ان‌شاءالله در بازی تراکتور هم نتیجه لازم را به دست می‌آوریم. البته نکونام در این بازی کنار خط حضور ندارد و غیبش قطعاً تأثیرگذار است. امیدوارم بازیکنان با یک نتیجه مناسب هدیه خوبی به او بدهند.

رجبی راجع به حاشیه‌ها و اتفاقات بازی فولاد با پرسپولیس در هفته گذشته گفت: بی‌توجه به حواشی آن مسابقه، تمام تمرکزمان را روی بازی با تراکتور گذاشتیم. دیدید که هیچ‌کدام از مربیان ما از فردای بازی مصاحبه نکردند، چون اتفاقات بازی با پرسپولیس همان شب برای‌مان تمام شد و از فردا با جدیت به تمرینات بازگشتیم. می‌دانستیم پرداختن به حواشی می‌تواند مانع بزرگی در مسیر فولاد باشد. ما نقشه‌های بزرگی در سرمان داریم که نمی‌گذاریم به این راحتی خراب شود. بازی‌های مهمی پیش روی ماست و بعد از آن به لیگ قهرمانان می‌رویم. روزی که اجازه بدهیم حاشیه‌ها به فولاد ضربه بزند، خودمان را نابود کرده‌ایم. نکونام هم تأکید روی این موضوع داشت و به همین دلیل تمرکزمان را از دست ندادیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )