بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مسابقات لیگ برتر همانند گل‌ مصنوعی بی‌روح است و لذتی از تماشای بازی‌ها نمی‌بریم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مسابقات لیگ برتر همانند گل‌ مصنوعی بی‌روح است و لذتی از تماشای بازی‌ها نمی‌بریم. مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دومین سالگرد درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند اظهار داشت: حیف شد که دیگر این دو نفر را نداریم. خدا رحمت‌شان کند، آنها را مفت از دست دادیم. متأسفانه در این جامعه مُرده پرست هستیم و آدم‌ها تا زنده هستند خیلی کاری با آنها نداریم. زمانی که یوهان کرایفِ هلندی درگذشت در شهر بارسلونا حضور داشتم. کرایف تا قبل از مرگش جایگاه ویژه‌ای داشت و مدیر افتخاری باشگاه بارسلونا بود. روزی که درگذشت نگفتند چرا اینگونه بود، چون در زمان زنده ماندنش به او احترام گذشته بودند و تنها به خاطر از دست دادن او تأسف می‌خوردند.

وی در مورد حواشی زیاد فوتبال ایران و اتفاقات دیدار فولاد خوزستان - پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر تصریح کرد: مدیریت برگزاری چیزی را نداریم. ایراد اصلی را از برگزار کنندگان مسابقات یعنی سازمان لیگ و سازمان لیگ می‌گیرم. وقتی نظم و انضباط و قانونمندی نباشد هیچ چیزی درست نمی‌شود. اگر تماشاگر، مربی و بازیکنی که توهین و پرخاشگری می‌کند، به موقع و درست محروم شود، این رفتارها تکرار نخواهد شد. کاری به بازی فولاد و پرسپولیس ندارم و چون نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، قضاوتی نمی‌کنم. حرف من کلی است.

بازیکن پیشین استقلال در رابطه با شرایط آبی‌پوشان پس از پیروزی ۴ بر صفر مقابل ملوان انزلی خاطرنشان کرد: زمانی که اختلاف استقلال با صدر جدول ۸ امتیاز بود گفتم هنوز می‌توان به این تیم امیدوار بود. استقلال نیاز داشت بحران فعلی را پشت سر بگذارد که خوشبختانه با گل‌های زیاد ملوان را شکست داد. هنوز بازی‌های زیادی از جمله دربی برگشت باقی مانده است. مهم این است که عملکرد استقلال چطور باشد. شاگردان ساپینتو می‌توانند با این روند به هدف‌شان برسند.

پاشازاده در خصوص جدایی سیاوش یزدانی از استقلال گفت: اتفاق خوشایندی نیفتاد و نه کمکی به استقلال می‌کند و نه یزدانی. ما چون دور هستیم نمی‌توانیم قضاوت کنیم، بنابراین بهتر است به باشگاه بسپاریم و نظری ندهیم. امیدوارم اتفاق‌های خوبی برای یزدانی در تیم جدیدش بیفتد. او سال گذشته خیلی خوب بود، هر چند جاهایی هم حاشیه‌هایی داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از بازی‌های لیگ لذت می‌برد یا نه، یادآور شد: نه! بازی‌های لیگ بی‌روح و مصنوعی شده است، مثل این می‌ماند که گل مصنوعی را به جای طبیعی گذاشته باشند. امیدوارم با بازگشت تماشاگران هیجان به لیگ ما بازگردد. فروش بلیت‌های یک میلیونی هم فاجعه است. برای تماشاگر خیلی سخت است که با این رقم به ورزشگاه بیاید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.