مدافع پیکان از اقدام مهاجم ازبک تیمش که می‌خواست خودش پشت ضربه پنالتی خودروسازان بایستد، انتقاد کرد.

مدافع پیکان از اقدام مهاجم ازبک تیمش که می‌خواست خودش پشت ضربه پنالتی خودروسازان بایستد، انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامان فلاح درباره پیروزی یک بر صفر پیکان مقابل مس کرمان اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم حداکثر امتیازات را کسب کنیم. پس از گل، بازی را در اختیار گرفتیم و در نهایت هر سه امتیاز را به دست آوردیم. پیکان هفته گذشته بر سر یک اتفاق ضربه خورد و نتوانستیم امتیازی بگیریم. خوشبختانه روند خوب ما آغاز شده است و امیدوارم ادامه داشته باشد.

وی در مورد جدا کردن شرزود تمیروف و غلامرضا ثابت ایمانی، پس از درگیری بر سر زدن ضربه پنالتی گفت: مجتبی حسینی پنالتی‌زنان تیم را اعلام کرده بود که تمیروف گفت من باید پنالتی بزنم. اگر او ناراحت بود، کادر فنی باید با این بازیکن صحبت می‌کرد. تیم ما قانون خودش را دارد و نمی‌شود که یک بازیکن برخلاف نظر کادر فنی و قوانین تیم عمل کند. حسینی گفته بود ثابت ایمانی پنالتی را بزند که خدا را شکر تبدیل به گل شد.

کاپیتان پیکان در واکنش به اعتراض بازیکنان تیم مس کرمان به اعلام پنالتی به سود خودروسازان و اینکه برخورد توپ به دست بهروز نوروزی‌فرد را پنالتی می‌دانستند، خاطرنشان کرد: پنالتی ما صد درصد درست بود. بازیکن حریف، توپ را بین پاهای خودش قفل کرد و حدود شش ثانیه نشسته بود. برخورد توپ به دست نوروزی‌فرد را هم ندیدم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.