مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: اشتباه داوری همه جا وجود دارد و طبیعی است، ولی نباید از حالت استاندارد خارج شود.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: اشتباه داوری همه جا وجود دارد و طبیعی است، ولی نباید از حالت استاندارد خارج شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید فاضلی مربی آلومینیوم در نشست خبری پس از برتری ۳ بر یک این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: به بازیکنان باغیرتمان و همچنین به تیم محترم صنعت نفت خسته نباشید می‌گویم و خواستم یک تشکر دیگر نیز از بازیکنان آلومینیوم داشته باشم. کمترین گل خورده را با ۵ گل داریم. سه گلی که در این سه هفته دریافت کردیم را حساب نمی‌کنم. زحمت خط دفاعی، دروازه‌بان و کل تیم در فاز دفاعی واقعاً زیر سوال رفته، ولی از نظر ما با پنج گل خورده بهترین خط دفاع لیگ برتر را داریم. این برای ما خیلی مهم است و تلاش بچه‌ها را ستایش می‌کنیم. خوشبختانه امروز که مردم آمدند، بازی را با سه امتیاز تمام کردیم.

وی ادامه داد: کاملاً روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم و اشراف داشتیم. راه‌های رسیدن به گل مقابل این حریف را می‌دانستیم و از همان راه‌ها نیز به گل رسیدیم؛ یک گل روی انتقال توپ، یک گل روی ضربات ایستگاهی و یک پنالتی منجر به گل که نفوذ از سمت چپ حریف بود و بچه‌ها روی آن کار کرده بودند و به حرف‌مان گوش دادند. بچه‌ها به این شخصیت رسیده‌اند که می‌توانند خودشان را در بالای جدول تثبیت کنند. امروز بازیکنان جدید هم حضور داشتند و چند نفر از آنها بازی کردند.

مربی آلومینیوم درباره جذب نفرات جدید در نیم فصل عنوان کرد: به جیبمان نگاه کردیم، شاید بودجه نیم فصل ما از تیم‌های انتهای جدول نیز پایین‌تر بود. با توجه به این شرایط بازیکنان قوی گرفتیم که به ما کمک خواهند کرد، چون بهترین‌های لیگ را داشتیم و خواستیم چند نفر دیگر اضافه شوند تا به لحاظ کمیت، کم نیاوریم. مورد مهم دیگر رویکردی است که مدنظر قرار دادیم. در نیمه دوم ۴ تا ۵ بازیکن زیر ۲۳ سال داشتیم. پکیج خوبی از نتیجه و جوانگرایی و تلاش ستودنی بازیکنان ارائه شد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

فاضلی گفت: از کمیته داوران خواهش می‌کنم که توجه داشته باشد. کوپال ناظمی از بهترین داوران ما است. روی صحنه پنالتی تیم صنعت نفت، ناظمی کرنر را نشان داد و حتی بازیکن حریف هم به هوای کرنر بودن به سمت گوشه زمین رفت، که کمک داور پنالتی را نشان داد. خود بازیکن صنعت نفت گفت که گل را با دست به ثمر رسانده است. امیدوارم این سریال سه هفته‌ای که علیه آلومینیوم به لحاظ داوری انجام شد، در این هفته قطع شود. در این سرما زحمت می‌کشیم، به یکسری بازیکنان واقعاً فشار آمده است. خواهش می‌کنم این سریال ناداوری علیه آلومینیوم تمام شود. اشتباه داوری همه جا وجود دارد و نرمال است، ولی نباید از حالت استاندارد خارج شود.

وی در پاسخ به این سوال که اشتباهات داوران خطرناک به نظر می‌رسد، چون داور به صحنه پنالتی اشراف داشت و تکرار آن، هواداران را نگران می‌کند، چون ممکن بود بازی مساوی شود، گفت: بازی حساسی برای ما بود، چون باید برنده می‌شدیم. کمک داوران دوم نقش اصلی را ایفا می‌کنند و ما هم قطعاً تفکرمان این است که اینها اتفاقات فوتبالی است، ولی امیدوارم تحلیل شود. ما هم اشتباهات خودمان را می بینیم و برطرف می‌کنیم. امیدوارم در داوری هم این اتفاق رخ دهد و علیه تیمی تکرار نشود. امروز پورحمیدی را دیدید که ناراحت بود از اینکه نتوانسته کلین شیت کند و این برای ما ارزشمند است. آمار فاز دفاعی اگر این سه هفته نبود، باور کنید یکی از بهترین آمار‌های دفاعی تاریخ لیگ برتر لقب می‌گرفت. شاید برای ما خیلی مهم نباشد، ولی برای خودِ بازیکن اهمیت زیادی دارد و بعدها برایش جذاب می‌شود. امیدوارم باشگاه هم برای احقاق حق خود تلاش کند و شاهد این موارد نباشیم.

مربی آلومینیوم درباره مصدومیت قائدرحمتی و شرایط حضور او برای دیدار بعدی مقابل پرسپولیس گفت: تلاش می‌کنیم استراحتی به او بدهیم که نه فقط پرسپولیس، بلکه در سایر دیدارها بتواند کمک کند.

فاضلی در خصوص عقب رفتن تیم در نیمه دوم یادآور شد: نه بازیکنان و نه کادر فنی چنین چیزی را نخواستند. حتی زودتر از حریف گرم کردن را انجام دادیم و شروع خوبی داشتیم، ولی مصدومیت احسان حسینی تمرکز تیم‌مان بهم ریخت و این باعث شد عقب برویم. در ادامه نیز شرایط به حالت نرمال رفت و گل سوم را نیز زدیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.