احتمال دارد دو مهره تهاجمی شارلوا به دوران بازی خود در این تیم پایان بدهند.

احتمال دارد دو مهره تهاجمی شارلوا به دوران بازی خود در این تیم پایان بدهند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «news.eseuro» گزارش داد که علی قلی‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده ممکن است به دوران حضور خود در تیم شارلوای بلژیک پایان بدهند.

این سایت نوشت: «قلی‌زاده که از لیست تیم شارلوا برای دیدار با کلوب بروژ خط خورد، شرایط بدی را می‌گذراند که نشان‌دهنده مشکلات شخصی اوست. سایت «Het Nieuwsblad» گزارش داده که وینگر ایرانی اکنون در حال بررسی جدایی از شارلواست. اکنون برخی تیم‌های خاورمیانه برای جذب او علاقه نشان داده‌اند اما عملکرد خوب قلی‌زاده در جام جهانی ۲۰۲۲ که در آن مقابل انگلیس پاس گل داد، باید پیشنهادهای دیگری جذب کند.

اگر قلی‌زاده چنین شرایطی را پس از چهار سال تجربه می‌کند، هموطن او یعنی امیرحسین حسین‌زاده ممکن است ۶ ماه پس از پیوستن به شارلوا از این باشگاه جدا شود. سایت «Het Laatste Nieuws» نوشته که حسین‌زاده به‌ خاطر دقایق کمی که برای بازی کردن پیدا می‌کند، با شرایط دشواری روبروست. باشگاه قبلی او یعنی استقلال ایران و نیز الاتحاد کلبای امارات در حال بررسی وضعیت حسین‌زاده هستند تا این بازیکن را به‌ صورت قرضی به خدمت بگیرند.»

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.