در صورت موافقت اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه به دلیل کسب نتایج ضعیف جریمه خواهند شد.

در صورت موافقت اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه به دلیل کسب نتایج ضعیف جریمه خواهند شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال عصر پنجشنبه در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد تا به نوعی از مدعیان قهرمانی عقب بیفتد. شاگردان ریکاردو ساپینتو در سه بازی اخیر تنها یک امتیاز گرفته‌اند و با ۲۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارند و در صورتی که پرسپولیس امروز مقابل ذوب‌آهن اصفهان به برتری برسد فاصله امتیازی این تیم با استقلال به هشت امتیاز می‌رسد.

یکی از مباحث مطرح شده در آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال، کسر قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان به دلیل نتایج نامطلوب بود که البته مورد موافقت قرار نگرفت. با توجه به روند امتیازگیری استقلال در لیگ برتر، احتمال دارد در جلسه آینده هیئت مدیره این باشگاه، این جمع‌بندی صورت بگیرد که درصدی از قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان به‌عنوان جریمه کسر شود.

طبق برنامه قبلی، قرار است جلسه بعدی هیئت مدیره باشگاه استقلال یکشنبه هفته پیش رو برگزار شود و باید دید اعضای هیئت مدیره با این موضوع موافقت می‌کنند یا خیر.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.