کاپیتان آرژانتین معتقد است تیمش در همان ۹۰ دقیقه باید کار هلند را تمام می‌کرد.

کاپیتان آرژانتین معتقد است تیمش در همان ۹۰ دقیقه باید کار هلند را تمام می‌کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی پس از برتری تیم ملی آرژانتین مقابل هلند در ضربات پنالتی و راهیابی آلبی‌سلسته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: از این نتیجه خیلی خوشحالم. بازی نباید به وقت اضافه یا ضربات پنالتی می‌رفت، اما کارمان سخت شد. با این حال فوق‌العاده بودیم و به مرحله بعد رسیدیم.

وی با تمجید از شاگردان لیونل اسکالونی تصریح کرد: آرژانتین به جمع چهار تیم برتر جهان رسید؛ چون نشان داد که می‌داند چگونه در هر مسابقه با اشتیاق و صلابت بازی کند. این تیم لحظات بازی را درک می‌کند و می‌داند چه زمانی باید حمله یا دفاع کند.

کاپیتان آرژانتین درباره دیدار با نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در مرحله نیمه نهایی جام بیست‌ودوم گفت: کرواسی نشان داد که تیمی عالی است و در لحظاتی از دیدار با برزیل، یک بازی برابر با این تیم ارائه کرد. بازیکنان کرواسی یکدیگر را به خوبی می‌شناسند و برای مدتی طولانی است که با یک مربی کار می‌کنند.

مسی که پس از به ثمر رساندن گل دوم آرژانتین شادی طعنه‌آمیزی به سمت نیمکت هلند داشت، سرمربی لاله‌های نارنجی را در اظهارات بعد از مسابقه خود نیز بی نصیب نگذاشت و خاطرنشان کرد: فن‌خال می‌گوید تیمش فوتبال خوبی بازی می‌کند، اما تیمش فقط رو به ارسال‌های بلند آورده بود!

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.