جام جهانی قطر - بال تیم ملی انگلیس که به دلیل یک مشکل خانوادگی مجبور به ترک اردوی سه‌شیر شده بود، دوباره به شاگردان گرت ساوت‌گیت ملحق می‌شود.

جام جهانی قطر - بال تیم ملی انگلیس که به دلیل یک مشکل خانوادگی مجبور به ترک اردوی سه‌شیر شده بود، دوباره به شاگردان گرت ساوت‌گیت ملحق می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که رحیم استرلینگ به اردوی تیم ملی این کشور در قطر باز می‌‌گردد تا این تیم را برای بازی شنبه شب مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ همراهی کند.

استرلینگ قبل از بازی سه‌شیر برابر سنگال در مرحله یک هشتم نهایی، در تصمیمی غیرمنتظره اردوی تیم را ترک کرد و به انگلیس برگشت، چرا که منزلش در شهر لندن مورد حمله گروهی از سارقان قرار گرفته بود که از او مقادیر جواهر و ساعت‌های مچی قیمتی به ارزش ۳۰۰ هزار پوند به سرقت بردند.

او در اولین اظهاراتش پس از این اتفاق گفت که مشخص نیست به قطر برگردد و تا زمانی که احساس نکند خانواده‌اش در امنیت کامل قرار دارند، حاضر نیست به جام جهانی برگردد. اکنون شرایط به گونه‌ای شده که ستاره چلسی تصمیم گرفته به اردوی تیم گرت ساوت‌گیت برگردد.

طبق بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس؛ استرلینگ فردا (جمعه) در تمرینات تیم حضور خواهد داشت و برای بازی مقابل فرانسه آماده خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.