رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌اش برای جذب هافبک انگلیسی بوروسیا دورتموند را مخفی نکرد.

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌اش برای جذب هافبک انگلیسی بوروسیا دورتموند را مخفی نکرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جود بلینگهام که با عملکرد خوبش در بوروسیا دورتموند و درخشش در تیم ملی فوتبال انگلیس در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نظر باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله لیورپول، منچستریونایتد و رئال مادرید را به خود جلب کرده، حالا با توجه به اظهارات رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، مشخص شد که این باشگاه فرانسوی هم خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن ۱۹ ساله است.

ناصر الخلیفی در گفت‌وگو با «رادیو مونت‌کارلو» در مواجهه با پرسشی درباره هافبک انگلیسی دورتموند گفت: بلینگهام چه بازیکنی است. صادقانه باید بگویم که تیم ملی انگلیس خوش‌شانس است که او را دارد. جود یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. او بازیکنی باور نکردنی است و این را در اولین حضورش در جام جهانی می‌بینیم. او در زمین آرامش خاصی دارد و با اعتماد به نفس بازی می‌کند.

وی همچنین درباره علاقه‌مندی باشگاه بوروسیا دورتموند به جذب این هافبک جوان که بوروسیا دورتموند روی او ۱۰۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است، اظهار داشت: همه بلینگهام را می‌خواهند و من هم نمی‌توانم علاقه‌ام به او را پنهان کنم اما من به باشگاه بوروسیا دورتموند احترام می‌گذارم و به دور از احترام خواهد بود اگر بخواهم در مورد بلینگهام صحبت کنم. ما ابتدا با باشگاه بوروسیا دورتموند صحبت خواهیم کرد.

جود بلینگهام که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۵ با دورتموند قرارداد دارد، تاکنون در ۱۱۲ بازی برای زردپوشان وستفالن به میدان رفته و آمار ۱۹ گل‌زده و ۲۱ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.