دروازه‌بان تیم ملی فوتبال برزیل از عزم این تیم برای قهرمانی در جام جهانی قطر به خاطر پله خبر داد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال برزیل از عزم این تیم برای قهرمانی در جام جهانی قطر به خاطر پله خبر داد. جام جهانی قطر - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت اکسپرس، آلیسون بکر پس از برد ۴ بر یک برزیل مقابل کره جنوبی گفت: همه می‌دانند که وضعیت سلامتی پله خوب نیست. او برای ما برزیلی‌ها بسیار مهم است و برای فوتبال جهان هم اهمیت زیادی دارد. دعا می‌کنیم پله بهتر شود و این یک پیام از طرف تیم ملی فوتبال برزیل برای اوست. ما با پله هستیم و او تنها نیست. تو در این لحظه‌های سخت تنها نخواهی بود. خانواده پله تنها نخواهد بود و ما با آنها هستیم.

دروازه‌بان باشگاه لیورپول و تیم ملی برزیل افزود: اگر بتوانیم اینجا در جام جهانی فوتبال مبارزه کنیم، به خاطر پله پیروز می‌شویم. به خاطر پله قهرمان می‌شویم و هر کاری برای او انجام خواهیم داد.

پله از یک هفته قبل در بیمارستانی در شهر سائوپائولی برزیل بستری شده است. بیماری این اسطوره فوتبال جهان دیگر به شیمی درمانی جواب نمی‌دهد و تحت مراقبت‌های تسکینی که برای درد در روزهای آخر فردی طراحی شده، قرار دارد. پله چند روز قبل برای اطمینان خاطر هواداران برزیلی بیانیه‌ای صادر کرد و پزشکان نیز از تثبیت وضعیت او خبر دادند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.