نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد؛ فوق‌ستاره پیشین تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید با النصر عربستان به توافق رسیده است.

نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد؛ فوق‌ستاره پیشین تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید با النصر عربستان به توافق رسیده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو که اخیراً قراردادش را با باشگاه منچستریونایتد با توافقی دوجانبه فسخ کرد، به‌نظر می‌رسد با باشگاه النصر عربستان به توافق رسیده است. نشریه اسپانیایی «مارکا» با انتشار گزارشی مدعی شد که این فوق‌ستاره ۳۷ساله از اول ماه ژانویه برای النصر بازی خواهد کرد. طبق این گزارش؛ قراردادی که فوتبالیست پرتغالی با این باشگاه عربستانی منعقد خواهد کرد، دو فصل و نیم است.

نشریه اسپانیایی گزارش داد؛ این فوق‌ستاره پرتغالی در النصر درآمدی نزدیک به ۲۰۰ میلیون یورو به‌ازای هر فصل خواهد داشت و با این قرارداد تبدیل به پردرآمدترین ورزشکار جهان می‌شود. در زمان حاضر لیونل مسی و نیمار به‌ترتیب در پاری‌سن‌ژرمن دستمزد سالیانه ۷۵ میلیون و ۷۰ میلیون یورو دریافت می‌کنند که این با دستمزدی که رونالدو قرار است در النصر بگیرد، فاصله زیادی دارد.

حتی با مرور لیست پردرآمدترین ورزشکاران در ایالات متحده، مشخص می‌شود که دستمزد این بازیکن پرتغالی فاصله زیادی با آنها دارد. او در النصر زیر نظر رودی گارسیای فرانسوی کار خواهد کرد، تیمی که آلوارو گونزالس اسپانیایی و داوید اسپینای کلمبیایی را هم در اختیار دارد.

کریستیانو رونالدو که بحث پیوستن او به تیم‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، چلسی و نیوکاسل هم مطرح است، تابستان ۲۰۲۱ پس از ۱۲ سال به منچستریونایتد بازگشت. او در فصل اول حضورش در این تیم در ۳۹ بازی آمار ۲۴ گل زده را از خود به‌جای گذاشت اما این فصل اوضاع برایش به‌خوبی پیش نرفت و در مجموع در ۱۶ بازی تنها سه بار موفق به گلزنی شد.

از باشگاه الریان قطر هم به‌عنوان دیگر مشتری رونالدو یاد شده است، مهاجمی که در زمان حاضر با تیم ملی فوتبال پرتغال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور دارد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )