دادستانی شهر تورین درخواست بازیکن سابق یوونتوس برای دسترسی به برخی مدارک مربوط به پرونده پرداخت‌‌های پنهانی بیانکونری را رد کرد.

دادستانی شهر تورین درخواست بازیکن سابق یوونتوس برای دسترسی به برخی مدارک مربوط به پرونده پرداخت‌‌های پنهانی بیانکونری را رد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه فاتو کوتیدیانوی ایتالیا اعلام کرد که دادستان مدعی‌العموم شهر تورین درخواست کریستیانو رونالدو در رابطه با تحقیقات صورت گرفته در مورد تخلفات باشگاه یوونتوس را رد کرده است.

برنده ۵ توپ طلا از طریق وکلای خود درخواست رؤیت بعضی از مدارک به دست آمده در تحقیقات مربوط به پرداخت حقوق‌های مخفیانه به برخی بازیکنان شده بود که دادستان مدعی‌العموم شهر تورین آن را رد و تأکید کرد که او و وکلایش در جایگاهی نیستند که امکان دسترسی به مدارک را داشته باشند.

از مدارک مورد بازبینی توسط دادستان تورین در پرونده تخلف مالی باشگاه یوونتوس، سه سند درباره توافق شخصی رونالدو با بیانکونری است. این مدارک مربوط به توافقی بوده که در اواسط سال ۲۰۲۰ میان بازیکن و باشگاه صورت گرفت و به موجب آن باشگاه با درنظر گرفتن یکسری شروط برای رونالدو پرداخت رقمی مشخص به عنوان حقوق را به او تضمین می‌کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.