تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیدار فینال جام بین‌قاره‌ای موفق شد با برتری مقابل برزیل به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیدار فینال جام بین‌قاره‌ای موفق شد با برتری مقابل برزیل به قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (یکشنبه)، در مرحله فینال رقابت‌های جام بین قاره‌ای ۲۰۲۲ امارات به مصاف برزیل رفت که در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

گل‌های ساحلی‌بازان کشورمان را محمد احمدزاده و سعید پیرامون به ثمر رساندند. ۲ گل ایران در دو وقت اول به ثمر رسید و تنها گل برزیل هم در وقت سوم به ثمر رسید.

نکته جالب دیدار فینال، حضور سرمربی سابق ایران روی نیمکت برزیل بود. مارکو اوکتاویو در سال (۲۰۰۷)، (۲۰۱۲-۲۰۱۵) و (۲۰۱۷ -۲۰۱۹) سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بود و در فینال رقابت‌های جام بین‌ قاره‌ای ۲۰۲۲ به همراه برزیل مغلوب شاگردان علی نادری و ایران شد و به نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها رضایت داد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، ۳ بار قهرمان رقابت‌های جام بین‌قاره‌ای شده بود، با شکست برزیل چهارمین عنوان قهرمانی خود با سرمربی ایرانی خود در این مسابقات را به دست آورد و در کنار روسیه به عنوان دو تیم پرافتخار این رقابت‌ها قرار گرفتند. ایران در این رقابت‌ها علاوه بر ۴ قهرمانی، ۲ نایب‌قهرمانی، ۲ مقام سومی و یک عنوان چهارمی به دست آورده است.

همچنین دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها از ساعت ۱۸:۱۵ بین تیم‌های پاراگوئه و امارات برگزار شد که در پایان پارگوئه‌ با نتیجه ۴ بر یک میزبان مسابقات را شکست داد و سوم شد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۹ )