باشگاه بارسلونا قصد دارد مجسمه فوق‌ستاره سابق خود را مقابل ورزشگاه خانگی‌‌اش قرار دهد.

باشگاه بارسلونا قصد دارد مجسمه فوق‌ستاره سابق خود را مقابل ورزشگاه خانگی‌‌اش قرار دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی که حالا دومین فصل حضورش در پاری‌سن‌ژرمن را تجربه می‌کند، در حالی تابستان ۲۰۲۱ پس از ۲۱ سال از بارسلونا جدا شد که خوان لاپورتا نتوانست به وعده انتخاباتی خود عمل کند و از تمدید قرارداد این فوق‌ستاره آرژانتینی عاجز ماند. حالا خبر می‌رسد که رئیس باشگاه بارسلونا قصد دارد با اقدامی جدید برنده هفت توپ طلا را به نوعی برای بازگشت به جمع کاتالان‌ها متقاعد کند. بر اساس گزارش روزنامه «ونگاردیا» چاپ کاتالونیا؛ لاپورتا تصمیم گرفته مجسمه لیونل مسی را به پاس زحماتی که این مهاجم آرژانتینی برای بارسلونا کشیده، مقابل ورزشگاه نوکمپ نصب کند.

مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حالی در حال کار بر روی پروژه تمدید قرارداد لیونل مسی هستند و به این فوق‌ستاره آرژانتینی پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله با قابلیت تمدید تا سال ۲۰۲۵ را داده‌اند که گفته می‌شود مدیران باشگاه بارسلونا هم در تلاش هستند تا در پایان فصل فوق‌ستاره سابق خود را به نوکمپ بازگردانند. مسی ۳۵ ساله در ۷۷۸ بازی برای بارسا به میدان رفت و ۶۷۲ گل هم به ثمر رساند و در این مدت به این تیم برای کسب ۳۴ جام مختلف کمک کرد.

برنده هفت توپ طلا که فصل گذشته در ۳۴ بازی برای PSG به میدان رفت و آمار ۱۱ گل‌زده و ۱۵ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت، این فصل هم در ۱۳ بازی از رقابت‌های مختلف برای PSG به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن هشت گل، هشت پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.