پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد انگیزه تیم تراکتور برای تقابل با شاگردان یحیی گل‌محمدی بسیار بالا بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد انگیزه تیم تراکتور برای تقابل با شاگردان یحیی گل‌محمدی بسیار بالا بوده است. حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: آنطور که انتظار داشتیم بازی خوبی نبود و پرسپولیس شرایط هفته‌های قبلش را نداشت. دلیل آنهم یکسری مسائل بود که باعث شد تیم از لحاظ روحی و روانی به‌هم ریخته باشد. بیشتر بازیکنان در این بازی تمرکز نداشتند و به همین دلیل هم نتوانستند موفق باشند. با این وجود اعتقاد دارم سرخپوشان هفته بعد مقابل سپاهان به مراتب بهتر از این خواهند شد.

وی ادامه داد: تراکتور آمده بود بسته بازی کند و فقط دل به ضدحملات بسته بود. البته هر تیمی مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرد انگیزه بسیار بالایی دارد. ممکن است یک تیم در بازی‌های زیادی شکست بخورد، اما مقابل استقلال و پرسپولیس می‌خواهد خودش را نشان دهد. با تمام احترامی هم که برای تراکتور قائلم، ولی به نظرم انگیزه آنها در این بازی دو برابر پرسپولیس بود.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد پنالتی که ترابی از دست داد، آنهم در حالی که خیلی‌ها معتقدند لوکادیا باید پنالتی پرسپولیس را می‌زد، تصریح کرد: معمولاً این مسائل قبل از بازی و در رختکن مشخص می‌شود. بعد از اینکه داور پنالتی گرفت، بازی به دلیل اعتراض تراکتوری‌ها چند دقیقه خوابید و طبیعی بود که مهدی ترابی هم تمرکز لازم را نداشته باشد و پنالتی را از دست بدهد.

درخشان افزود: فکر می‌کنم آن لحظه لوکادیا شرایط بهتری برای پنالتی زدن داشت. او در بازی با نفت مسجدسلیمان هم یک پنالتی حساس را گل کرده بود. به هر حال در آن صحنه اتفاق خوبی رخ نداد، ولی این را هم باید در نظر گرفت که بزرگ‌ترین بازیکنان دنیا مثل مسی و رونالدو هم پنالتی از دست می‌دهند.

پیشکسوت پرسپولیس راجع به رقابت تیم‌های مدعی در صدر جدول و کم شدن اختلاف دیگر تیم‌ها با پرسپولیس گفت: طبیعتاً وقتی در کورس قهرمانی هستید این اتفاقات می‌افتد. قرار نیست یک تیم به یکباره خودش را جدا کند. امکان دارد یک بازی را ببرید و یا در یک بازی هم شکست بخورید، مسئله مهم این است که در بازی‌های رو در رو موفق شوید. به نظرم در لیگ ما هم بازی‌های رو در رو تعیین‌کننده است.

درخشان در خاتمه با اشاره به وقفه ۳۰ دقیقه‌ای در شروع بازی پرسپولیس - تراکتور تصریح کرد: این موضوع هم روی عملکرد دو تیم تأثیرگذار بود، چون وقتی بازیکن گرم می‌کند و آماده مسابقه می‌شود، اما به یکباره نیم ساعت وقفه پیش می‌آید، دمای بدن بازیکن دچار اُفت می‌شود. این اتفاق بزرگترین لطمه‌ای است که یک بازیکن پیش از بازی می‌خورد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )