منچسترسیتی ادعای مطرح شده در یک تلویزیون اسپانیایی درباره بند فسخ ویژه قرارداد ارلینگ هالند با هدف انتقال او به رئال مادرید را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته فرناندو سانز، بازیکن سابق رئال مادرید، با حضور در برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو در اسپانیا ادعایی درباره ارلینگ هالند مطرح کرد که باشگاه منچسترسیتی را خشمگین کرده است.

سانز در این برنامه مدعی شد در قراردادی که ارلینگ هالند با سیتی امضا کرده بند فسخ ویژه‌ای گنجانده شده تا او بتواند در سال ۲۰۲۴ بدون مشکل سیتی را ترک کرده و راهی رئال مادرید شود.

در قرارداد ارلینگ هالند با سیتی چند بند فسخ وجود دارد. در صورت جدایی این ستاره نروژی در سال ۲۰۲۴ بند فسخ او ۲۰۰ میلیون یورو و در صورت جدایی او در سال ۲۰۲۵ بند فسخ قراردادش ۱۷۵ میلیون یورو خواهد بود. اما سانز مدعی است در قرارداد او بند فسخ ویژه‌ای که برای انتقال او به رئال مادرید وجود دارد که مبلغش به مراتب کمتر از اینها است.

شبکه اسکای اسپورتس امروز اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی گزارش ال‌چیرینگیتو را تکذیب کرد و به اسکای گفت بند فسخ ویژه‌ای در قرارداد هلند وجود ندارد.

اسکای می‌گوید با توجه به مذاکرات پیش از امضای قراداد سیتی با هالند و مدیر برنامه‌هایش مدیران باشگاه انگلیسی انتظار ندارند او سالهای سال بازیکن سیتی باشد ولی باشگاه شایعات درباره بند فسخ ویژه را قویا تکذیب می‌کند. چندی پیش پدر ارلینگ هالند گفته بود که انتظار دارد پسرش نهایتا دو یا سه سال در سیتی بازی کند.

ارلینگ هالند امسال تابستان با منچسترسیتی قراردادی ۵ساله امضا کرد و بر اساس این قرارداد تا سال ۲۰۲۷ بازیکن این تیم خواهد بود.

بیشتر بخوانید: آغاز عملیات جدی ضدبارسلونا؛ با ما بمان لیونل مسی! سپاهانی‌ها بیخیال کری با پرسپولیس شدند!/عکس مهدی طارمی در جمع بهترین‌های لیگ پرتغال/عکس

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.