سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران دیدار اول تیمش در مسابقات مرحله اول انتخابی مقدماتی جام ملت‌های آسیا را نگران کننده توصیف کرد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران دیدار اول تیمش در مسابقات مرحله اول انتخابی مقدماتی جام ملت‌های آسیا را نگران کننده توصیف کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از فدراسیون فوتبال، حسین عبدی پس از برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل لائوس در دیدار انتخابی مرحله اول مقدماتی جام ملت‌های زیر ۱۷ سال آسیا، اظهار داشت: بازی اول برای همه نگران کننده است چون بازیکنان تجربه ندارند و استرس دارند. از حریف در هیچ کجا بازی نبود و سعی کردیم این تیم را محک بزنیم. بازیکنان ما موقعیت‌های زیادی در نیمه اول و دوم از دست دادند و دروازه‌بان‌شان توانست حملات را دفع کند. در ادامه با تغییر روش آنها را به عقب بردیم و گل زدیم، حتی ثانیه‌های آخر هم موقعیت برای گلزنی بدست آوردیم. اگر ۴،۵ دقیقه دیگر از بازی ادامه داشت، می‌توانستیم دو، سه گل دیگر هم بزنیم.

وی در مورد دیدار قرقیزستان تصریح کرد: مطمئنا بازی سنگینی خواهد بود. الان می‌توانیم با خیال راحت بازی قرقیزستان برابر هنگ‌کنگ را ببینیم، چون از آخرین بازی‌مان با آنها ۶ ماه می‌‌گذرد و می‌توانیم ببینیم چقدر پیشرفت کرده‌اند. مطمئنا در زمین قرقیزستان بازی خوبی خواهد شد و امیدوارم در حد نام ایران بازی خوبی از بازیکنان ببینیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.