ظاهراً ارلینگ هالند ستاره این روزهای منچسترسیتی بندی در قراردادش گنجانده که باعث جدایی او در سال ۲۰۲۴ و حضورش در رئال‌مادرید خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ارلینگ هالند مهاجم ۲۲ ساله نروژی منچسترسیتی بندی در قراردادش دارد که به او اجازه می‌دهد سال ۲۰۲۲ این تیم را به مقصد رئال‌مادرید ترک کند.

نشریه «سان» این خبر را منتشر کرد و مدعی شد بعد از امضای قرارداد با سیتیزن‌ها، هالند قراردادش را اندکی تغییر داد و برای این که فرصت بازی در رئال را از دست ندهد این اجازه را گرفته که در صورت داشتن پیشنهاد از کهکشانی‌ها در سال ۲۰۲۴ به این تیم برود. البته این ادعا را فرناندو سانس بازیکن سابق رئال‌مادرید مطرح کرده و گفته که اطلاعاتی در این باره به‌دست آورده که هالند برای سال ۲۰۲۴ بند خروج به سوی مادرید را دارد.

پیش از حضور در سیتی، هالند از باشگاه‌های بزرگی از جمله رئال‌مادرید و بارسلونا هم پیشنهاد داشت، اما ترجیح داد به تیم سابق پدرش ملحق شود و زیر نظر پپ گواردیولا کار کند.

هالند فصل را فوق‌العاده شروع کرده و در ۱۱ بازی نخست با پیراهن سیتی ۱۷ گل زده که شامل ۱۴ گل در لیگ برتر انگلیس می‌شود.

بیشتر بخوانید: ستاره‌هایی که دیگر زوج طلایی نیستند؛ انتخاب اول کی‌روش کدام است؟ همسران فوتبالیست‌ها به جام‌جهانی ۲۰۲۲ نمی‌روند پرسپولیس زیر بار شرط عجیب ملی پوشانش نرفت

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.