یک رسانه ایتالیایی فاش کرد که رئیس باشگاه اینتر از دست سرمربی تیم بابت نتایجش و دخالت در مسائلی که به او مربوط نمی‌شود، ناراضی است.

یک رسانه ایتالیایی فاش کرد که رئیس باشگاه اینتر از دست سرمربی تیم بابت نتایجش و دخالت در مسائلی که به او مربوط نمی‌شود، ناراضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ثبت شکستی دیگر در کارنامه تیم فوتبال اینتر خشم استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر را از اعضای تیم به خصوص سرمربی تیم سیمونه اینزاگی به همراه داشته است.

به گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا؛ ژانگ پس از چهارمین باخت تیمش در هشت هفته سپری شده از فصل جاری سری A - اتفاقی که شب گذشته (شنبه) با نتیجه ۲ بر یک در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا برابر رم رخ داد و سبب تکرار بدترین شروع این تیم در لیگ پس از نزدیک به یک دهه شد - بیش از پیش از عملکرد اینزاگی ناراضی است اما ظاهراً او علاوه بر این، از بابت ادعاهای سرمربی تیم در نشست خبری قبل از بازی بیشتر ناراحت است.

گاتزتا نوشته است که استیون ژانگ فعلاً در حال بررسی گزینه اخراج سیمونه نیست اما انتظار دارد که قبل از جام جهانی تغییری بزرگ در وضعیت تیمش ببیند. طبق ادعای نشریه ایتالیایی، اظهارات اینزاگی قبل از بازی که گفته بود «هر جایی که می‌روم، آن تیم جام می‌برد، درآمدهایش افزایش می‌یابد و ضرر‌هایش کم می‌شود» باعث ناراحتی ژانگ شده است. البته ظاهراً او در مورد این موضوع با اینزاگی حرفی نزده اما از اینکه سرمربی تیم در مورد مسائل مالی که به او مربوط نمی‌شود دخالت کرده، ناراحت است.

این دومین باخت متوالی اینتر پس از باخت سه هفته قبلش برابر اودینزه بود که مانع از صعودش به رده‌های بالای جدول شد. به همین دلیل فشار روی اینزاگی افزایش پیدا کرده است به خصوص که او پس از بازی هم گفت که تیمش بهترین بازی‌اش را در این فصل انجام داده است. ثبت دومین باخت متوالی اینتر در حالی است که بازی بعدی این تیم هم چالشی با پتانسیل ثبت یک شکست دیگر در کارنامه تیم محسوب می‌شود و آن مصاف با بارسلونا در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.