تیم ملی ویتنام که سال گذشته به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی صعود کرده بود، حریف ایران در جام ملت‌های آسیا شد.

تیم ملی ویتنام که سال گذشته به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی صعود کرده بود، حریف ایران در جام ملت‌های آسیا شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور دوم از دیدارهای مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۲ کویت در گروه D امروز (یکشنبه) به پایان رسید.

در آخرین دیدار این گروه تیم‌های ملی ویتنام و ژاپن به مصاف هم رفتند که ژاپن با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. همچنین عربستان با نتیجه ۴ بر صفر بر کره جنوبی غلبه کرد و امتیازات خود را به عدد شش رساند.

مطابق این نتایج تیم‌های ویتنام،‌ ژاپن و عربستان در گروه D شش امتیازی شدند و با توجه به اینکه هر یک از آنها مقابل دیگر رقیب شش امتیازی خود به یک برد و یک باخت رسیده‌اند، تفاضل گل ملاک جایگاه تیم‌ها قرار می‌گیرد.

به این ترتیب، تیم ملی ژاپن با شش امتیاز و تفاضل گل ۷+ به‌عنوان صدرنشین گروه D، به جمع هشت تیم پایانی راه یافت. ویتنام نیز با تفاضل گل ۴+ به جایگاه دوم جدول گروه رسید و با صعود به یک چهارم نهایی، حریف تیم ملی کشورمان شد.

عربستان سعودی در دیدار نخست خود با غلبه بر ژاپن، سامورایی آبی را غافلگیر کرد و امروز نیز از سد کره جنوبی گذشت. با این حال سعودی‌ها به‌خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به ژاپن و ویتنام نتوانستند صعود کنند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.