احتمال دارد در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال رکورددار بازی در رقابت‌های ملی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره و کاپیتان تیم ملی پرتغال و تیم منچستریونایتد علاوه بر این که آقای‌گل فوتبال ملی است، می‌تواند باسابقه‌ترین بازیکن جهان هم بشود.

رونالدو ۳۷ ساله که از سال ۲۰۰۳ پیراهن سلسائوی اروپا را برتن کرده تا به حال در ۱۹۱ بازی ملی به میدان رفته و می‌تواند به زودی رکورد بازی‌های ملی را هم بشکند. او در حال حاضر نفر سوم بازیکنان با بیشترین بازی ملی است.

رونالدو احتمال دارد در جام‌جهانی و در صورت صعود پرتغال به مراحل حذفی رکورددار بازی ملی شود. بعد از بازی مقابل اسپانیا، بازی‌های آینده پرتغال مقابل نیجریه (دوستانه) و مقابل غنا، اروگوئه و کره‌جنوبی (جام‌جهانی) خواهد بود.

البته نفر اول این لیست بدر المطوع بازیکن ۳۷ ساله تیم ملی کویت است که ۱۹۶ بازی انجام داده و هنوز هم خداحافظی نکرده. شاید او با حضور در بازی‌های آتی کویت همچنان رکورد بازی‌های ملی را برای رونالدو دور از دسترس کند، اما بعید نیست که مثل رکورد گلزنی در دیدارهای ملی که حالا با ۱۱۷ گل در اختیار رونالدو است و آن را از علی دایی گرفته، رکورد دیگری هم به نام CR۷ نوشته شود.

بیشتر بخوانید:

لبخند رضایت کی‌روش در کنار بزرگ‌ترین حامی‌اش/عکس تیتر عجیب روزنامه پرتغالی علیه رونالدو/عکس آغاز جنگ بزرگ بین طارمی و آزمون در تیم ملی

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )