بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به تشریح دلیل انگیزه بالای ملی‌پوشان و خوب بازی کردن آنها برابر اروگوئه در دیدار تدارکاتی پرداخت.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به تشریح دلیل انگیزه بالای ملی‌پوشان و خوب بازی کردن آنها برابر اروگوئه در دیدار تدارکاتی پرداخت. سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل اروگوئه در دیداری تدارکاتی در اردوی اتریش، اظهار داشت: تیم ملی خیلی خوب بازی کرد و انگیزه بازیکنان نسبت به دیدار قبلی بالا بود. این مسئله نشان می‌دهد بازیکنان کارلوس کی‌روش را دوست دارند که با انگیزه بازی می‌کنند. بازیکنان فوق‌العاده بودند و به اروگوئه خیلی اجازه هنرنمایی ندادند، تیمی که دو بار سابقه قهرمانی جام جهانی را دارد و شناسنامه‌دار است. با این حال، دیدار تدارکاتی را نمی‌توان ملاکی برای برتری در دیدارهای رسمی قرار دارد چون شرایط حضور در بازی‌های رسمی به خصوص جام جهانی متفاوت است اما خوبی این بازی‌ها این است که اعتماد به نفس بازیکنان بالا می‌رود.

وی با تمجید از عملکرد سامان قدوس تصریح کرد: قدوس را بازیکنی با کلاس و با کیفیتی بالا دیدم که خیلی خوب بازی کرد. او در گذشته هم خوب بود ولی پیشرفت او فوق‌العاده بوده و کلاس بازی‌اش بهتر شده است.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره دیدار با سنگال در دومین دیدار تدارکاتی در اتریش گفت: سنگال قهرمان آفریقای جنوبی شده و بازیکنان باکیفیتی دارد که بیشتر آنها در اروپا بازی می‌کنند، مثل مانه. بازیکنان سنگال درجه یک هستند و دیدار با آنها می‌تواند برای ملی‌پوشان ایران خوب باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )