سرمربی امید وحدت خراسان که پیش از شکست ۶ بر صفر تیمش مقابل دریای بابل از سمتش کناره‌گیری کرد، شرایط نماینده مشهد را اسفناک می‌داند.

سرمربی امید وحدت خراسان که پیش از شکست ۶ بر صفر تیمش مقابل دریای بابل از سمتش کناره‌گیری کرد، شرایط نماینده مشهد را اسفناک می‌داند. سیروس سنگچولی درباره شکست‌های سنگین تیم فوتبال امید وحدت در لیگ دسته اول فوتبال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: از ابتدا می‌دانستم پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه بسته است. با این حال قرار شد کارت بازی چهار بازیکن رده امید خودمان صادر شود. مالک جدید باشگاه نمی‌تواند قراردادها را ثبت کند و حیدرپور و حمیداوی (مدیرعامل و مالکان پیشین شهر خودرو) در این راستا با ما همکاری نکردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نکته مشکوکی در میان بازیکنان امید وحدت مشاهده کرده است یا خیر، بیان کرد: بازیکنان ما ۱۵ تا ۱۸ ساله هستند و در اندازه شرط‌بندی نیستند. بازیکنان ما توان فنی بسیار پایینی دارند، اما گروه خونی آنها به شرط‌بندی نمی‌خورد. شهر خودرو روزی شخصیت داشت، اما از زمان حضور حمیداوی به سراشیبی افتاد. او تیم را رها نمی‌کند و با کارشکنی‌هایش می‌خواهد امید وحدت منحل شود.

سرمربی مستعفی امید وحدت با انتقاد شدید از مالک تیم مشهدی در زمان حضور در لیگ برتر اظهار داشت: حمیداوی سال گذشته با مسئولان استان خراسان رضوی درگیر شده بود و حالا کاری می‌کند تا تیم نابود شود. امید وحدت ۱۲ بازیکن در رده امید و جوانان دارد و چنین بازیکنانی نمی‌توانند از لحاظ روانی برگردند. این شکست‌ها در تاریخ فوتبال خراسان بی‌سابقه است و باید به حال فوتبال استان تأسف خورد.

سنگچولی در مورد شرایط امکاناتی امید وحدت تصریح کرد: چند بازیکن ما این هفته مصدوم بودند و با درد بازی کردند. این وضعیت بسیار اسفناک است و تیمی در لیگ دسته سوم هم اینقدر بی در و پیکر نیست. هیچ پول و امکاناتی به ما نداده‌اند و بازیکنان ما لباس گرم ندارند. اگر مدیران استانی قوی مانند وطن‌خواه و سرآسیایی برگردند، حالا هم می‌توان امید وحدت را حفظ کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.