سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید با وجود جدایی روبرت لواندوفسکی از این تیم، هواداران بایرن نباید خدماتی را که این مهاجم لهستانی برای باواریایی‌ها داشته اشت، فراموش کنند.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید با وجود جدایی روبرت لواندوفسکی از این تیم، هواداران بایرن نباید خدماتی را که این مهاجم لهستانی برای باواریایی‌ها داشته اشت، فراموش کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امشب (سه‌شنبه) روبرت لواندوفسکی برای اولین بار از زمان جدایی‌اش از بایرن مونیخ در تابستان سال جاری برابر تیم سابقش قرار می‌گیرد وقتی که بارسلونا از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا میهمان باواریایی‌ها خواهد بود. این سناریویی بود که از زمان مشخص شدن همگروهی بارسلونا و بایرن مونیخ، تمامی فوتبال‌دوستان منتظرش بودند و اکنون در هفته دوم مرحله گروهی این اتفاق قرار است رخ دهد.

یولیان ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ که فقط یک سال فرصت تمرین دادن لواندوفسکی را داشت، در نشست خبری پیش از بازی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او خواست درباره روبه‌رو شدن با مهاجم سابق تیمش صحبت کند، گفت: اگر او را ببینم، دستش را خواهم فشرد. خوشحال می‌شوم که هواداران‌مان نیز از او به خوبی استقبال کنند. خب طبیعی هم است، چون لواندوفسکی خدمات بسیار زیادی برای بایرن مونیخ داشته است. بنابراین باید هم از او به خوبی استقبال کنیم. اینکه «لوی» خطرناک‌ترین بازیکن بارسلوناست یا نه را نمی‌دانم، اما مطمئنم که خطرناک‌ترین تهدید برای باز کردن دروازه ما خواهد بود. با این حال اگر نگذاریم توپ به او برسد، گلزنی برایش سخت خواهد شد.

سرمربی آلمانی بایرن مونیخ افزود: بارسلونا تیمی هجومی است و دفاعش بالا بازی می‌کند. در این تیم هافبک‌های توانایی مانند گاوی و پدری بازی می‌کنند. بنابراین من انتظار یک بازی سخت را برابر آنها دارم. برای این بازی من بسیاری از بازیکنانم را برای پست‌های مختلف زمین انتخاب کرده‌ام. لوکاس هرناندس بازی خواهد کرد، اما هنوز نمی‌دانم که کدام بازیکن را کنارش قرار دهم. اوپامکانو مقابل لوی بازی‌های بیشتری انجام داده است و همیشه در مهار او خوب کار می‌کرد. با این حال من هنوز تصمیم قطعی را نگرفته‌ام.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.