دیدارهای هفته اول از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با شکست خانگی منچستریونایتد و باخت فاینورد مقابل لاتزیو به پایان رسید.

دیدارهای هفته اول از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با شکست خانگی منچستریونایتد و باخت فاینورد مقابل لاتزیو به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته نخست مرحله گروهی لیگ اروپا، شب گذشته (پنجشنبه) چندین بازی برگزار شد که در مهمترین آنها و در گروه E تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه یک بر صفر به میهمان اسپانیایی خود رئال سوسیه‌داد باخت. براییس مندز در دقیقه ۵۹ از روی نقطه پنالتی تنها گل این بازی را برای تیم باسکی به ثمر رساند. در بازی دیگر این گروه تیم شریف مولداوی با نتیجه ۳ بر صفر بر میزبان خود اومونیای قبرس غلبه کرد.

فاینورد هلند که علیرضا جهانبخش در آن بازی می‌کند نیز میهمان لاتزیو بود و با نتیجه ۴ بر ۲ به میزبان ایتالیایی‌اش باخت. در این بازی که جهانبخش از ابتدای نیمه دوم به میدان رفت، لوئیز آلبرتو در دقیقه ۴، فلیپه اندرسون در دقیقه ۱۵ و ماتیاس وسینو در دقایق ۲۸ و ۶۳ برای لاتزیو گلزنی کردند. سانتیاگو خیمنس هم هر دو گل فاینورد را در دقایق ۶۹ (پنالتی) و ۸۸ به ثمر رساند. در بازی دیگر این گروه اشتورم گراتس اتریش با نتیجه یک بر صفر، میهمانش میتیلند دانمارک را شکست داد.

نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

ستاره سرخ صربستان صفر - موناکو یک فرنتس واروش ۳ - ترابزون اسپور ۲ نانت ۲ - المپیاکوس یک فرایبورگ ۲ - قره‌باغ یک

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.