دیدارهای هفته سوم سری A ایتالیا با برتری تیم فوتبال لاتزیو برابر اینتر در یک بازی خانگی دنبال شد.

دیدارهای هفته سوم سری A ایتالیا با برتری تیم فوتبال لاتزیو برابر اینتر در یک بازی خانگی دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی از هفته سوم سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) تیم‌ فوتبال لاتزیو در ورزشگاه المپیکوی شهر رم میزبان اینتر بود و در پایان نایب قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

لاتزیوی مائوریتزیو ساری در دقیقه ۴۰ با گلزنی فلیپه اندرسون پیش افتاد. اینتر در دقیقه ۵۱ با گلی که لائوتارو مارتینس به ثمر رساند بازی را به تساوی کشاند، اما لاتزیو بار دیگر و این بار توسط لوئیز آلبرتو در دقیقه ۷۵ گلزنی کرد و پیش افتاد. چهار دقیقه به پایان هم پدرو رودریگس مهاجم سابق بارسلونا با استفاده از غفلت مدافعان حریف و با یک ضربه زیبا و مهارنشدنی از سمت چپ محوطه جریمه سومین گل لاتزیو را به ثمر رساند.

با این نتیجه لاتزیو دومین برد فصل خود را کسب کرد تا با هفت امتیاز به صدر جدول سری A صعود کند. اینتر هم با قبول اولین شکستش شش امتیازی ماند و به رده چهارم جدول سقوط کرد.

پیش از این بازی، در اولین دیدار هفته سوم سری A تیم تازه صعودکرده مونتزا در خانه با نتیجه ۲ بر یک به اودینزه باخته بود.

امروز چهار بازی دیگر در هفته سوم سری A برگزار می‌شود که در مهمترین بازی‌ها از ساعت ۲۱ یوونتوس میزبان رم خواهد بود و از ساعت ۲۳:۱۵ نیز میلان مدافع عنوان قهرمانی از بولونیا پذیرایی خواهد کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.