سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد تعویض‌های اجباری به این تیم در مصاف با فولاد خوزستان ضربه زده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد تعویض‌های اجباری به این تیم در مصاف با فولاد خوزستان ضربه زده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز، مهدی تارتار پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل تراکتور تبریز در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: خیلی سخت بود که به کنفرانس بیایم، چون زمان بدی گل خوردیم، ولی به احترام خبرنگاران آمدم. بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. با شروع نیمه دوم، تراکتور احساسی حمله کرد و ما را به عقب کشاند. ما از دروازه‌مان خوب محافظت کردیم تا اینکه یکسری اتفاقات و اشتباهات رخ داد. اتفاقات، مربوط به مصدومیت بازیکن ما بود که ۱۰ نفره شدیم. مورد بعدی در تعویض آخرمان بود که داور چهارم تابلوی تعویض را بالا نبرد. ما قصد داشتیم دو تعویض انجام دهیم، ولی این اتفاق نیفتاد و خیلی برای ما عجیب بود.

وی در ادامه افزود: خیلی عجیب است که داور چهارم اجازه نمی‌دهد بازیکن ما وارد زمین شود! اگر بازیکن ما تحت فشار بازی بوده و اشتباه کرده است، باید به او کارت بدهند. خیلی برای من این مسئله عجیب بود که داور چهارم نگذاشت دو تعویض انجام دهیم و گل تساوی را خوردیم. واقعاً حیف بود، چون بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند و با چنگ و دندان در حال دفاع کردن بودند. به هر حال زیبایی‌های فوتبال همین است و به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه آنالیز خوبی که از تراکتور داشته بودند، تصریح کرد: به همراه همکاران‌مان تراکتور را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم روی ضربات ایستگاهی برنامه دارند. سعی کردیم خطا ندهیم، اما چند باری خطا دادیم. تراکتور را خوب کنترل کردیم، اما در اواخر بازی به خاطر اینکه داور چهارم اجازه تعویض دلخواه‌مان را نداد، گل خوردیم. قانون مشخص است که بازیکن با اجازه داور می‌تواند وارد زمین شود. بازیکن ما اشتباه کرد و وارد زمین شد و داور گفت دیگر نمی‌توانید آن یکی تعویض را انجام دهید. واقعاً نمی‌دانم چه چیزی بگویم. این موضوع روی عملکرد ما تأثیر گذاشت. حالا که بازیکن داخل زمین رفته است باید اجازه می‌دادند بازی برگزار شود.

تارتار در مورد نمایش تیمش در این دیدار خارج از خانه تصریح کرد: تعویض‌های اجباری به ما لطمه زد. در نیمه نخست دو تعویض اجباری انجام دادیم و در نیمه دوم نیز این اتفاق تکرار شد و دو زمان را از دست دادیم. اواخر بازی، اتفاقات روی گل خورده ما تأثیرگذار بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از نمایش تیمش در دو بازی اخیر راضی بوده است یا نه، گفت: از بازیکنان تیمم به خاطر دو بازی سنگین اخیر تشکر می‌کنم. مقابل پرسپولیس یک نیمه کامل ۱۰ نفره بازی کردیم و بیرون از خانه نیز برابر تراکتوری به میدان رفتیم که برای کسب سهمیه آسیا بسته شده است و سرمربی باکیفیتی مثل بردیف دارد. حیف بود و می‌توانستیم امروز برنده از زمین خارج شویم، اما روی اتفاق و آسیب‌دیدگی مدافع میانی‌مان گل خوردیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.