اخباری ضد و نقیضی در مصر درباره بازگشت سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال مصر به این کشور وجود دارد.

اخباری ضد و نقیضی در مصر درباره بازگشت سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال مصر به این کشور وجود دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیا السید سرمربی سابق تیم ملی فوتبال مصر از طریق حساب شخصی خود در «توییتر» خبر داد کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی مصر به او گفته که به زودی به این کشور خواهد رفت. السید نگفته که کی‌روش به چه دلیل قرار است به مصر بازگردد، اما برخی رسانه‌های مصری مدعی شده‌اند که این مربی پرتغالی با باشگاه الاهلی مصر به توافق رسیده است و از فصل پیش‌رو (۲۳-۲۰۲۲) هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

سایت «کوره پلاس» مصر اما احتمال مربیگری کی‌روش در الاهلی را رد کرد و در خبری اختصاصی مدعی شد دیرکرد در پرداخت طلب این مربی پرتغالی از سوی اتحادیه فوتبال مصر، دلیل سفر او به مصر در هفته آینده است.

اتحادیه فوتبال مصر پس از ناکامی تیم ملی این کشور در راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کارلوس کی‌روش را از سمت سرمربیگری این تیم برکنار کرد. تیم ملی مصر در مدت ۶ ماهی که کی‌روش هدایتش را بر عهده داشت به مقام نایب قهرمانی جام ملت‌های آفریقا ۲۰۲۱ و رتبه چهارمی جام اعراب فیفا ۲۰۲۱ دست یافت.

مصری‌ها همچنین به مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آفریقا رسیدند که در این مرحله با شکست برابر سنگال، نتوانستند دومین حضور متوالی خود در معتبرترین تورنمنت فوتبالی جهان را تجربه کنند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.