دیدارهای هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با پیروزی آسان تیم فوتبال یوونتوس در دیداری خانگی مقابل ساسولو به پایان رسید.

دیدارهای هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا با پیروزی آسان تیم فوتبال یوونتوس در دیداری خانگی مقابل ساسولو به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین شب از هفته نخست سری A ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه) دو دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران تیم فوتبال یوونتوس میهمانش ساسولو را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد تا اولین گام خود در فصل جدید را محکم برداشته باشد.

آنخل دی‌‌ماریا بال آرژانتینی جدید یووه گل نخست این تیم را در دقیقه ۲۶ وارد دروازه ساسولو کرد. پس از او دوشان ولاهوویچ مهاجم صرب بانوی پیر در دقایق ۴۳ از روی نقطه پنالتی و ۵۱ دو گل دیگر به ثمر رساند. اتفاق مهم دیگر این بازی تعویض شدن دی‌ماریا در دقیقه ۶۵ مسابقه بود، بعد از مصدومیتش از ناحیه زانوی پای چپ. این اتفاق نگذاشت که شروع درخشان ستاره سابق پاری‌سن‌ژرمن که با ثبت یک گل و یک پاس گل همراه بود، تا پایان بازی ادامه داشته باشد.

پیش از این بازی، در پرگل‌ترین دیدار هفته نخست تیم فوتبال ناپولی میزبانش هلاس ورونا را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داده بود. کِواراتس‌خلیا در دقیقه ۳۷، ویکتور اوسیمهن در دقیقه ۳+۴۵، پیوتر زیلینسکی در دقیقه ۵۵، استانیسلاو لوبوتکا در دقیقه ۶۵ و متئو پولیتانو در دقیقه ۷۹ گل‌های ناپولی را به ثمر رساندند. این در حالی بود که هلاس ورونا زودتر به گل رسیده بود و در دقیقه ۲۹ توسط کوین لازانیا دروازه ناپولی را باز کرد. دیگر گل تیم میزبان هم در دقیقه ۴۸ به وسیله توماس آنری به ثمر رسید.

به این ترتیب بعد از ۵۱ سال هفت نخست سری A بدون حتی یک تساوی آغاز شد و هر ۱۰ بازی برنده داشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.