سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران به فعالیت خود در تیم جوانان ایران ادامه می‌دهد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران به فعالیت خود در تیم جوانان ایران ادامه می‌دهد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی صانعی دی ۱۳۹۹ هدایت تیم فوتسال زیر ۱۹ سال ایران را بر عهده گرفت و این تیم را به نایب قهرمانی تورنمنت تایلند و قهرمانی مسابقات کافا رساند. با این حال،‌ بی‌توجهی به وضعیت مربیان تیم و عدم پرداخت مطالبات آنها باعث شد صانعی و دستیارانش، عطای کار در تیم جوانان را به لقایش ببخشند.

پس از گذشت حدود پنج ماه بلاتکلیفی، رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال مذاکراتی را با سرمربی پیشین تیم فوتسال زیر ۱۹ سال انجام دادند تا او را به این تیم بازگردانند. پس از پرداخت مطالبات صانعی و دستیارانش، او قراردادش با فدراسیون فوتبال را امضا کرد تا کار خود را در تیم فوتسال جوانان ایران از سر بگیرد.

علی صانعی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام این خبر اظهار داشت: با میرشاد ماجدی و احسان اصولی صحبت کردیم و گفتم تا زمانی که مطالبات ما از سال‌های گذشته پرداخت نشود، در تیم جوانان کار نمی‌کنیم. با مساعدت اصولی و ماجدی،‌ مطالبات ما تسویه و قرار شد مجدداً با فدراسیون فوتبال همکاری کنیم. امیدوارم پرداخت مطالبات ما از این به بعد بیشتر از شش ماه طول نکشد!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادش را با فدراسیون امضا شده است یا خیر، تصریح کرد: قرارداد سال ۱۴۰۱ ما به جریان نیفتاده بود که آن را امضا کردیم. مسابقات رده جوانان از مرداد تا مهر برگزار می‌شود و می‌خواهیم تورنمنتی مانند المپیاد فوتسال قم برگزار کنیم. باید بازیکنانی از استان‌هایی داشته باشیم که در لیگ‌های برتر و دسته اول پایه تیم ندارند تا همه استعدادها دیده شوند.

سرمربی تیم فوتسال جوانان با اشاره به احتمال تشکیل تیم امید ایران به تسنیم گفت: به اصولی پیشنهاد کردم تیم رده زیر ۲۳ سال را هم تشکیل دهد تا جوانانی که به پختگی لازم نرسیده‌اند، در بازی‌های مختلف به میدان بروند. قرار شد من مشاور کادر فنی تیم امید باشم. دعوتنامه‌های زیادی از کشورهای مختلف به فدراسیون رسید که همه آنها سوخت. کمیته فوتسال احساس کرده است که این خلأ وجود دارد. به نظرم باید تعدادی از بازیکنان رده امید را به مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا می‌بردیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.