رفتارهای جنجالی اخیر کریستیانو رونالدو در دو بازی قبلی شیاطین سرخ نارضایتی هم‌تیمی‌های او را به همراه داشته است.

رفتارهای جنجالی اخیر کریستیانو رونالدو در دو بازی قبلی شیاطین سرخ نارضایتی هم‌تیمی‌های او را به همراه داشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه تایمز و شبکه اسکای اسپورتس انگلیس گزارش کردند که بازیکنان و هواداران منچستریونایتد رفته‌رفته دارند صبر خود را نسبت به رفتارهای کریستیانو رونالدو از دست می‌دهند.

رونالدو پس از یک ماه غیبت و خودداری از شرکت در تمرینات پیش فصل منچستریونایتد، بازگشتی جنجالی به این تیم داشت. او ابتدا در بازی دوستانه پیش فصل برابر رایووایکانو با سرمربی تیم اریک تن‌هاخ در مورد تاکتیک‌های تیم مشاجره کرد و در نیمه دوم هم که از زمین بازی بیرون آمده بود، صبر نکرد مسابقه تمام شود و ورزشگاه اولدترافورد را در حالی که بازی هنوز در جریان بود ترک کرد. با آغاز فصل و ثبت دو شکست متوالی در کارنامه من‌یونایتد کج‌خُلقی‌های کریس بیشتر شد و او در پایان بازی اخیر این تیم برابر برنتفورد بی‌تفاوت از کنار سرمربی‌اش گذشت و به رختکن رفت. این رفتارهای او گویا به مذاق کادر فنی، هواداران و بازیکنان تیم خوش نیامده است.

نشری تایمز در این خصوص نوشته است: رفته رفته بر نارضایتی دستیاران اریک تن‌هاخ، بازیکنان و هواداران منچستریونایتد از رفتارهای کریستیانو رونالدو افزوده می‌شود و موضوع آینده این بازیکن به یک تهدید بالقوه برای دامن زدن به بحران باشگاه تبدیل شده است.

تایمز به نقل از منابع نزدیک به رونالدو نوشته است که ناکامی رونالدو در پیدا کردن راه خروج از من‌یونایتد سبب شده که او زودرنج شود و با کوچکترین اتفاق به هم بریزد. بعد از باخت منچستریونایتد مقابل برنتفورد، چند منبع انگلیسی دیگر هم به این موضوع اذعان داشتند که رونالدو برخلاف گذشته دیگر هیچ تمایلی برای صحبت یا دستیار او استیون مک‌کلارن درباره تاکتیک‌های آنها نشان نداده است. گویا در این میان مک‌کلارن از رونالدو خواسته بوده که در پایان بازی‌ها فوراً به رختکن نرود و از هواداران به خاطر حمایت‌هایشان تشکر کند.

در همین حال شبکه اسکای اسپورت هم گزارش کرده بود که باشگاه منچستریونایتد تصمیم گرفته که در صورت ادامه رفتارهای نامناسب رونالدو قرارداد او را که یک سال از آن باقی مانده، فسخ کند هرچند نشریه منچسترایونینگ نیوز اعلام کرد مسئولان باشگاه این موضوع را رد کرده‌اند و ساعاتی بعد شبکه اسکای اسپورتس نیز این خبر را از خروجی سایت خود حذف کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.