هفته دوم فصل جدید بوندس‌لیگا با پیروزی زردپوشان وستفالن در یک دیدار خارج از خانه مقابل فرایبورگ آغاز شد.

هفته دوم فصل جدید بوندس‌لیگا با پیروزی زردپوشان وستفالن در یک دیدار خارج از خانه مقابل فرایبورگ آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین بازی از هفته دوم بوندس‌لیگای آلمان، شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال بوروسیا دورتموند میزبان خود فرایبورگ را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

دورتموند در حالی دومین برد فصل خود را کسب کرد که در دقیقه ۳۵ دروازه‌اش توسط میشاییل گرگوریتش باز شد و تا دقیقه ۷۷ هم از میزبان خود عقب بود.

گلزنی جیمی بیونه در دقیقه ۷۷ کار را برای شاگردان ادین ترزیچ به تساوی کشاند و پس از او یوسف موکوکو در دقیقه ۸۸ دومین گل را برای تیم میهمان زد. دو دقیقه به پایان وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم ماریوس ولف برای دورتموند گلزنی کرد تا بازگشت این تیم باشکوه‌تر شود.

دورتموند با این پیروزی شش امتیازی شد و فعلاً در صدر جدول بوندس‌لیگا ایستاده است. فرایبورگ هم که از کسب دوم پیروزی فصل باز ماند با همان سه امتیازی که داشت در رده سوم قرار دارد.

امروز شش بازی دیگر در هفته دوم بوندس‌لیگا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

هوفنهایم - بوخوم، ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت تهران) وردربرمن - اشتوتگارت، ساعت ۱۸:۳۰ لورکوزن - آگزبورگ، ساعت ۱۸:۳۰ هرتابرلین - اینتراخت فرانکفورت، ساعت ۱۸:۳۰ لایپزیگ - کلن، ساعت ۱۸:۳۰ شالکه - مونشن‌گلادباخ، ساعت ۲۱:۰۰

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.