سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد داور دیدار تیمش مقابل سپاهان پنالتی آبی‌پوشان را نادیده گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد داور دیدار تیمش مقابل سپاهان پنالتی آبی‌پوشان را نادیده گرفته است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ریکاردو ساپینتو پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول خوب بودیم. تیم حریف موقعیت زیادی نداشت و فقط یک موقعیت داشت. کنترل ما خوب بود و سپاهانی‌ها فقط منتظر این بودند که ما اشتباه کنیم و از آن استفاده کنند.

سپاهانی‌ها منتظر اشتباه ما بودند، داور هم پنالتی‌مان را نگرفت وی ادامه داد: سپاهانی‌ها منتظر اشتباه ما بودند و از این اشتباهات هم استفاده کردند. بعد از اینکه گل اول را خوردیم تمرکزمان را از دست دادیم و گل دوم هم کار را برای‌مان خیلی سخت کرد. همانطور که قبلاً گفتم داور یک پنالتی ما را نگرفت. ما نباید از این اشتباهات کوچک مقابل این تیم‌ها داشته باشیم. امیدوارم در آینده بتوانیم خوب کار کنیم و با تمرکز بالا عملکردمان را بهبود ببخشیم.

برای من رکورد خیلی مهم نبود، نباید می‌باختیم که باختیم سرمربی تیم استقلال در واکنش به این موضوع که تیمش رکورد شکست‌ناپذیری را از دست داده و به نظرش چقدر این موضوع فشار را از روی بازیکنان این تیم خواهد برداشت و چقدر هم می‌تواند به ضرر آبی‌پوشان باشد، گفت: برای من رکورد خیلی مهم نبود. ما نباید می‌باختیم که باختیم. از این به بعد سعی می‌کنیم بهتر ظاهر شویم و رشد کنیم. خیلی رکورد برای من حرف جالبی نیست و امیدوارم در آینده بهتر از این ظاهر شویم.

بعد از گل دوم ذهنیت‌مان را از دست دادیم «وقتی از حریف خود عقب افتادید با سیستم چهار دفاعی بازی کردید، آیا این می‌تواند سرآغازی برای بازگشت به سیستم چهار دفاعی مورد علاقه شما باشد؟»، ساپینتو در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: ما سیستم‌مان را به ۱-۳-۲-۴ تغییر ندادیم؛ ما سیستمی که بازی می‌کردیم و تغییر دادیم ۲-۳-۵ بود. ما در سه چهار هفته‌ای که در تمرینات بودیم روی این کارها زیاد تمرین کرده بودیم. در فاز دفاعی هم خوب بودیم. عارف می‌توانست خوب نفوذ کند و جلالی‌راد هم می‌توانست برتری زیادی ایجاد کند. جعفر سلمانی و پیمان بابایی هم می‌توانستند تهاجمی‌تر کار کنند. ما با دو هافبک کارمان را ادامه دادیم، ولی متأسفانه بعد از گل دوم ذهنیت‌مان را از دست دادیم. با پنالتی هم که نگرفتند می‌توانستیم به بازی برگردیم، ولی این امکان ایجاد نشد.

سانترهای خوبی کردیم ولی در تمام کردن نتوانستیم خوب عمل کنیم وی در واکنش به سؤالی در این‌باره که استقلال بعد از دریافت گل دوم برنامه‌ای برای رسیدن به دروازه حریف نداشت، توضیح داد: زمانی که گل دوم را دریافت کردیم، حریف از جلو شروع به پرس کرد و ما نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم. ما سانترهای خوبی کردیم، ولی در تمام کردن نتوانستیم خوب عمل کنیم. به حد کافی خوب ظاهر نشدیم. من نیمه اول بازی را دوست داشتم تا زمانی که گل خوردیم. باید سعی کنیم تا پیشرفت لازم را داشته باشیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )