کار انتقال فیلیپ کاستیچ، بال چپ آینتراخت فرانکفورت، به یوونتوس را باید تمام شده دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آینتراخت فرانکفورت شب گذشته در هفته نخست بوندسلیگا و در زمین خود برابر بایرن مونیخ ۱-۶ شکست خورد. به فاصله چهار روز تا سوپرکاپ اروپا، این یک ضربه روحی بزرگ به فرانکفورت بود. کمتر کسی تصور می کرد که آینتراخت در زمین خود، با این نتیجه مغلوب شود.

چهارشنبه شب در هلسینکی فنلاند، فرانکفورت باید برابر رئال قرار بگیرد و شانس کسب یک جام بزرگ را دارد اما احتمالا در این بازی بزرگ، فیلیپ کاستیچ، بال چپ صرب خود را در اختیار نخواهد داشت. کاستیچ چند هفته قبل از وستهام پیشنهادی جدی داشت و قرار بود به این تیم برود، اما دو باشگاه برای این انتقال به توافق نرسیدند.

برای او سپس از یوونتوس پیشنهادی رسید که گویا با آن موافقت شده و طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، کاستیچ قرار است دوشنبه به تورین برود و پس از تست های پزشکی، قراردادش با یووه را رسما امضا خواهد کرد. جدایی کاستیچ در این شرایط، ضربه بزرگ دوم به فرانکفورت خواهد بود. بال چپ صرب فصل گذشته نقش بسیار مهمی در قهرمانی لیگ اروپا ایفا کرد و گل های حساسی برای فرانکفورت زد. او از سال ۲۰۱۸ برای این باشگاه آلمانی بازی می کند و بدون شک غیبتش برابر رئال حس خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

گاف باورنکردنی صداوسیما؛ بازیکنان استقلال را نشناختند!/عکس علی دایی: در جوانی استقلالی بودم و الکی نمی‌گویم پرسپولیسی هستم! واکنش خاص مارتین فورد به تحقیر هالک ایرانی

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.