اللهیار صیادمنش می‌تواند نقش کلیدی در هال‌سیتی و برآورده کردن رؤیای این تیم برای صعود به لیگ برتر انگلیس ایفا کند.

اللهیار صیادمنش می‌تواند نقش کلیدی در هال‌سیتی و برآورده کردن رؤیای این تیم برای صعود به لیگ برتر انگلیس ایفا کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اللهیار صیادمنش پس از حضوری درخشان در لیگ برتر اوکراین با تیم زوریا لوهانسک مورد توجه چند تیم اروپایی از جمله هال‌سیتی قرار گرفت. او که با فنرباغچه ترکیه قرارداد داشت در نهایت دوباره با قراردادی قرضی به تیم انگلیسی هال‌سیتی در چمپیونشیپ پیوست. هرچند این مهاجم ۲۱ ساله ایرانی در دوازده بازی فقط یک گل به ثمر رساند اما به عنوان یک استعداد بالقوه، مالک ترکیه‌ای هال‌سیتی را برای انتقال دائمی‌اش از فنرباغچه مجاب کرد.

در همان زمان آکون ایلیکالی، مالک هال‌سیتی گفته بود اللهیار صیادمنش پیشنهاد بسیار خوب و هنگفتی از تیم دیگری دریافت کرده اما در نهایت پس از مذاکره برای ماندن در تیم کنونی‌اش مجاب شد. اللهیار صیادمنش با قراردادی قرضی تا پایان فصل گذشته از فنرباغچه به هال‌سیتی پیوست اما مالک این باشگاه تصمیم گرفت تا بند خرید دائمی این مهاجم ایرانی را فعال کند. پس از مذاکره سه جانبه میان هال‌سیتی، صیادمنش و فنرباغچه قرارداد جدید چهار ساله این مهاجم ۲۱ ساله با تیم انگلیسی امضا شد.

روزنامه گاردین پیش از این اللهیار صیادمنش را به عنوان یکی از استعدادهای هیجان‌انگیز فوتبال جهان معرفی کرده بود. هرچند این بازیکن نتوانست جایگاه ثابتی در فنرباغچه ترکیه به دست آورد اما او می‌تواند در هال‌سیتی یک مهره توانمند هیجان‌انگیز باشد. با این اوصاف پیشنهاد هنگفت تیم دیگری به صیادمنش در نقل‌وانتقال‌های تابستانی نمی‌تواند دیگر شگفت‌انگیز باشد. صیادمنش ۲۱ ساله زمان زیادی برای رشد و تطبیق‌پذیری‌اش در هال‌سیتی دارد. او می‌تواند به یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان هال‌سیتی در فصل جاری تبدیل شده و بدون شک برای بهبود رکورد گلزنی‌اش تلاش خواهد کرد. نشانه‌های اولیه این مهاجم برای عملکرد درخشان نمایان شده و امیدوار است جایگاه خود را در ترکیب اصلی هال‌سیتی در آینده حفظ کند.

ببرها با توجه به نقل‌وانتقالات صورت گرفته در تابستان ۲۰۲ این شانس را دارند برای رقابت در جمع تیم‌های بالای جدولی چمپیونشیپ و تلاش برای صعود به لیگ برتر انگلیس حضور داشته باشند. در این مسیر اللهیار صیادمنش می‌تواند به هال‌سیتی برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی چمپیونشیپ کمک زیادی کند و نقش کلیدی داشته باشد. بدون تردید صیادمنش توانمندی بالای فنی دارد اما هنوز روشن نیست چقدر زمان می‌برد تا این بازیکن نقش یک برنده را ایفا کند. از سوی آیا سرمربی گرجستانی هال‌سیتی می‌تواند به خوبی از این مهاجم ایرانی بهره ببرد یا خیر؟ این موضوع بسیار مهم است.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )