هافبک پرتغالی سه فصل اخیر تیم فوتبال لیل به طور رسمی به پاری‌سن‌ژرمن پیوست.

هافبک پرتغالی سه فصل اخیر تیم فوتبال لیل به طور رسمی به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رسماً از به خدمت گرفتن رناتو سانچس از لیل با قراردادی پنج ساله خبر داد. این انتقال در ازای ۱۵ میلیون یورو عملی شد و او پس از ویتینیا، موکیله و اِکیتیکه تبدیل به چهارمین خرید تابستانی کریستوف گالتیه شد.

سانچس ۲۴ ساله پس از امضای قرارداد با چلسی گفت: واقعاً خوشحالم که اینجا در پاری‌سن‌ژرمن هستم. این چند روز اخیر برای من و خانواده‌ام بسیار مهم بود. مطمئنم که با امضای قرارداد با باشگاه PSG انتخاب درستی کرده‌ام. من پاری‌سن‌ژرمن را انتخاب کردم، چون فکر می‌کنم این بهترین پروژه برای من است. ماندن در فرانسه برای من مهم بود، چون این لیگ را می‌شناسم.

وی که سابقه کار زیرنظر کریستف گالتیه در لیل را داشته است، در ادامه صحبت‌هایش خاطر نشان کرد: من گالتیه را به خوبی می‌شناسم. او مربی خوبی است که بعد از ورودم به لوشامپیونه به من کمک زیادی کرد تا پیشرفت کنم. ما با هم حتی توانستیم با لیل قهرمان لیگ یک شویم، با هم خوب کار کردیم و من خوشحالم که حالا بار دیگر با این مربی کار می‌کنم.

هافبک پیشین تیم‌های بنفیکا و بایرن مونیخ در پایان درباره رؤیایی که برای فصل پیش رو دارد، اظهار داشت: امیدوارم فصل خوبی را با پاری‌سن‌ژرمن داشته باشم و برای کمک به تیم تمام تلاشم را به کار خواهم بست. فکر می‌کنم که در کنار هم فصل خوبی خواهیم داشت.

رناتو سانچس در سه فصل گذشته در ۹۰ بازی برای لیل به میدان رفت و آمار شش گل‌ زده و ۱۰ پاس گل را از خود برجای گذاشت.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.