مدافع اسپانیایی تیم فوتبال چلسی از تمدید قراردادش با این باشگاه انگلیسی ابراز خوشحالی کرد.

مدافع اسپانیایی تیم فوتبال چلسی از تمدید قراردادش با این باشگاه انگلیسی ابراز خوشحالی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سزار آسپیلیکوئتا که شایعه شده بود در آستانه پیوستن به بارسلوناست، با امضای قرارداد دو ساله جدیدی خود را تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ به چلسی متعهد کرد. این مدافع اسپانیایی که قرارداد قبلی‌اش یک فصل دیگر اعتبار داشت، ترجیح داد مسیر آندریاس کریستنسن هم‌تیمی پیشین خود را طی نکند و به جای رفتن به بارسلونا، دو فصل دیگر پیراهن چلسی را به تن کند. توماس توخل سرمربی آلمانی چلسی و تاد بولی مالک مشترک باشگاه چلسی جلسات زیادی را با کاپیتان آبی‌پوشان لندنی برگزار کردند و در نهایت موفق شدند او را برای ماندن در این تیم متقاعد کنند.

آسپیلیکوئتای ۳۲ ساله پس از تمدید قراردادش گفت: واقعاً خوشحالم که ماندنم در چلسی را که همانند خانه‌ام است، تمدید کردم. تقریباً ۱۰ سال از اولین ورودم و پیوستن من به باشگاه می‌گذرد. واقعاً عشق طرفداران‌مان را احساس می‌کنم و برای پروژه جدیدی که در دست داریم، واقعاً هیجان‌زده هستم.

این مدافع اسپانیایی که سابقه بازی در تیم‌های اوساسونا و مارسی را نیز در کارنامه‌اش دارد، از سال ۲۰۱۲ در عضویت چلسی است و تاکنون در ۴۷۴ بازی برای این تیم به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن ۱۷ گل، ۵۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

او با چلسی هشت قهرمانی در رقابت‌های مختلف کسب کرده که از آن جمله می‌توان به دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و دو قهرمانی در لیگ اروپا اشاره کرد.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.