سمینار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور نمایندگان ۳۲ تیم راه‌یافته و مقامات اجرایی فیفا در ورزشگاه‌های محل برگزاری بازی‌ها به پایان رسید.

سمینار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور نمایندگان ۳۲ تیم راه‌یافته و مقامات اجرایی فیفا در ورزشگاه‌های محل برگزاری بازی‌ها به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این سمینار که آخرین اطلاعات و امور مربوط به برگزاری دیدارهای جام جهانی در آن مورد بررسی قرار گرفت، عصر روز سه‌شنبه به اتمام رسید. نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران نیز پس از حضور در بخش‌های مختلف از استادیوم‌های محل برگزاری مسابقات تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی بازدید کردند.

در نوبت صبح سمینار روز گذشته که در محل هتل سنت رجیس شهر دوحه برگزار شد، کارگروه مربوط به ارتباطات و رسانه، بازاریابی و حمل‌ونقل با حضور مدیران بخش مربوطه در فیفا و ستاد برگزاری مسابقات برپا شد. در بخش بعدازظهر، کارگروه‌های فنی و تکنیکی برگزار شد که این پایان‌بخش آموزشی و هماهنگی سمینار جام جهانی فیفا بود.

براساس این گزارش، در بخش پایانی سمینار نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده از ورزشگاه‌های میزبان بازی‌ها در جام جهانی بازدید کرده و در جریان روند آماده‌سازی استادیوم‌ها همچنین شرایط هر ورزشگاه قرار گرفتند. الثمامه، خلیفه و احمد بن علی، سه ورزشگاه میزبان بازی‌های ایران در این مسابقات هستند.

در سمینار فیفا که دو روز به طول انجامید، سرپرست، نماینده کادر فنی، مسئول امنیتی، مدیر رسانه‌ای و نماینده امور بین‌الملل فدراسیون‌های حاضر در جام جهانی، حضور داشتند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.