مدافع پیشین تیم پرسپولیس به صحبت‌های حسن عباسی درباره فوتبالیست‌ها واکنش نشان داد.

مدافع پیشین تیم پرسپولیس به صحبت‌های حسن عباسی درباره فوتبالیست‌ها واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن عباسی فعال سیاسی روز گذشته سخنانی را درباره فوتبالیست‌ها مطرح کرد که با واکنش برخی از اهالی فوتبال روبه‌رو شد.

محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی با انتشار متن زیر به این موضوع واکنش نشان داد.

«بنام خدای مهربانی‌ها

برادر گرامی، جناب آقای دکتر عباسی

سلام و درود بر شما

اظهار نظر شتابزده شما در مورد فرزندان فدایی این ملت عزیز، فوتبالیست‌ها، خیلی تعجب بر‌انگیز بود!

برادر عزیز!

تصور ما از شخصیت شما، یک انقلابی دلسوز، استاد دانشگاه، تحلیلگر آگاه و ولایتمداری متدین است،... این باور را ویران نکنید!

به موجب اصول و موازین شرعی و همچنین قوانین و مقررات کشور، ‏نه شما و نه هیچکس دیگری حق ندارد در مورد قشر خاصی از مردم، به صورت کلی و عمومی، بدون در دست داشتن ادلّه محکمه پسند و منطقی، حکم کلی صادر کرده، دیگران را پرخور معرفی کند! آنان را غرغرو و ثروت‌‌اندوز بنامد! آنان را فاقد لیاقت و در جبهه غیر مصلحین اجتماعی بپندارد! و حتی به خود اجازه دهد که در مورد حریم خصوصی و خانوادگی افراد نیز نظریه‌پردازی کند!

‏ما لکم‌! کیف تحکمون؟!

اگر چه ماهیت بسیاری از ادعاهای غیرمنصفانه جنابعالی، مجرمانه و قابل پیگیری است، اما برای اینکه بیش از پیش برای شما ثابت شود که در قضاوت خویش در مورد فوتبالیست‌ها، سخت در اشتباه بوده‌اید، به عنوان یکی از جوانان کشور، یکی از فداییان این ملت بزرگ، یکی از دوستداران شهیدان پرافتخار و یکی از همان فوتبالیست‌هایی که به انقلاب و سرزمین خود عشق می‌ورزد، به نصیحت و تذکر به شما بسنده می‌کنم تا به اندرز و رهنمود حکیمانه قرآن عمل کرده باشم که می‌فرماید:

(فذکّر، ان نفعت الذکری)

آقای دکتر

در افکار و الفاظ خود تجدیدنظر کنید، .....

صادقانه عرض می‌کنم که ما خیر شما و عاقبت بخیری شما را می‌خواهیم،.....

ما تمایل داریم بیشتر شاهد غریو کوبنده و تحلیل‌های مستدل شما در راستای رسوا کردن دشمنان انقلاب اسلامی و دسیسه‌ها و توطئه‌های بدخواهان باشیم ، نه در جهت کوبیدن فرزندان ورزشکار این کشور!

از این رو امیدوارم لااقل دقایقی از وقت خود را به بازخوانی دیدگاه رهبر انقلاب در تاریخ ۲۴ تیرماه سال ۱۳۹۷ که تیم ملی فوتبال کشورمان را قابل الگوبرداری توسط دیگران معرفی کردند، اختصاص دهید.

‏با آرزوی عاقبت بخیری

محمد انصاری - بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران»

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۳ )