مربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور اعلام کرد، مسئولان این باشگاه بعد از اتمام لیگ برتر هیچ تماسی با وی نداشته‌اند.

مربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور اعلام کرد، مسئولان این باشگاه بعد از اتمام لیگ برتر هیچ تماسی با وی نداشته‌اند. محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جدایی‌اش از تراکتور و اینکه آیا تماسی با وی از سوی مدیران باشگاه برای ادامه همکاری گرفته شده است یا نه، گفت: من فصل گذشته و در حالی که تراکتور در شرایط بحرانی قرار داشت، به این تیم رفتم و هدفم فقط کمک به تراکتور بود. در بازی با سپاهان هم هدایت تیم را بر عهده داشتم که بعد از آن آقای ساغلام آمد و در کنار هم کار کردیم تا تراکتور به یک ثبات نسبی رسید. بعد از اتمام لیگ هم شرایط طوری رقم خورد که ایشان از تراکتور رفت و مسئولان باشگاه تراکتور پس از آن دیگر هیچ تماسی با من نداشتند.

وی در واکنش به شایعات مربوط به حضورش در پرسپولیس تصریح کرد: من در این مورد هم صحبت کردم و گفتم که این خبر صحت نداشت. از سمت پرسپولیسی‌ها تماسی با من گرفته نشده است.

نصرتی در مورد حضور ساپینتو، مورایس و بردیف در لیگ ایران و اینکه آیا این اتفاق می‌تواند باعث پیشرفت فنی لیگ شود، اظهار داشت: ‌قطعاً حضور مربیان بادانش خارجی به سود فوتبال ماست، ولی به شرطی که واقعاً از لحاظ فنی در سطح بالا باشند. اعتقاد من این است مربیان خارجی که به لیگ ما می‌آیند تافته جدا بافته نیستند و نباید ارزش مربیان خودمان را پایین بیاوریم. فوتبال ایران باید به مربیان ایرانی هم اعتماد کند. من بحث خودم را نمی‌کنم، ولی به‌هرحال در این فوتبال خیلی‌ها هستند که به‌عنوان بازیکن سابقه روشنی دارند و با مربیان خارجی زیادی هم در رده ملی و باشگاهی کار کرده‌اند. اگر به مربی ایرانی بها داده شود قطعاً می‌تواند موفق باشد.

مدافع پیشین تیم‌های پرسپولیس و پاس راجع به اینکه کدام تیم در لیگ فصل بعد مدعی اول قهرمانی است، خاطرنشان کرد: از حالا نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد و تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و سپاهان دنبال بستن بهترین تیم هستند و چند تیم دیگر مثل فولاد و گل‌گهر هم هزینه کرده‌اند. به نظر من پرسپولیس خریدهای فوق‌العاده‌ای انجام داده است و می‌تواند یک مدعی جدی باشد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.