یکی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس به اتهام تجاوز به یک زن در تعطیلات تابستانی‌اش دستگیر شد.

یکی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس به اتهام تجاوز به یک زن در تعطیلات تابستانی‌اش دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ مأموران پلیس لندن بامداد روز گذشته (دوشنبه) یک فرد را در شمال این شهر را به اتهام تجاوز به یک زن بیست و چند ساله دستگیر کردند که گفته می‌شود یکی از ستارگان ملی‌پوش شاغل در لیگ برتر انگلیس انگلیس است.

این بازیکن که خودش هم در دهه سوم زندگی‌اش قرار دارد، متهم است که در تعطیلات تابستانی‌اش در یکی از کشورهای حاشیه دریای مدیترانه برای تجاوز به یک زن به زور متوسل شده و فرد شاکی نیز با نمایش تصاویری از آثار کبودی روی بدنش به پلیس، چنین ادعایی را انجام داده است. هویت این فرد هنوز مشخص نشده اما طبق گزارش نشریه سان او یکی از بهترین بازیکنان تیمش در لیگ برتر است.

به گزارش سان؛ ۶ مأمور پلیس ساعت ۳ بامداد به وقت محلی به منزل این بازیکن سرشناس در شمال لندن رفته و او را از خواب بیدار کرده و با دستبند به اداره پلیس برده‌اند. ظاهراً این بازیکن در اداره پلیس به مدت ۱۵ ساعت مورد بازجویی قرار گرفته و شب گذشته را نیز در اداره پلیس به سر برده است.

طبق ادعای فرد شاکی؛ او در آخرین روزهای ماه ژوئن پس از آنکه در ساعت اولیه صبح مورد تجاوز واقع شده، از اقامتگاه تفریحی ۵ ستاره‌ای که در آن حضور داشته خارج شده و با یک پرواز خودش را به خانواده و دوستانش در انگلیس رسانده است. او روز یکشنبه به اداره پلیس رفت و شکایت خود را از ستاره لیگ برتری مطرح و مدارکی که ادعایش را اثبات می‌کرد، ارائه کرد. بازیکنی که او از آن شکایت کرده، فردی است که گفته می‌شود قرار بوده در جام جهانی قطر هم بازی کند. این اتفاق سبب بهت سایر بازیکنان، مربیان و مدیران تیمی شده که فرد متهم در آن توپ می‌زند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.